| EnderGirl a întrebat:

Hei TPU.

Ce suc e mai bun?

Stiu ca e intrebare prosteasca si va rog sa nu radeti.

Fara funda pentru ca nu stiu ce e ca sunt noua

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marius577 a răspuns:

De preferat sunt sucurile din pulpa de fructe ( naturale ) gen : Cappy, Timbark.
*Funda reprezinta o 'multumire' din partea ta catre cel mai bun raspuns primit.O poti acorda facand click in partea dreapta a raspunsului respectiv.(declara raspunsul castigator)

| EnderGirl explică (pentru marius577):

Multumesc mult si poate o sa pun la tine declara cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Cele neacidulate sunt mai bune, gen Granini, Prigat, Timbark. Dar bineinteles ca cele mai sanatoase sunt cele naturale, facute in casa.

| Alexinho94 a răspuns:

Pepsi imi place cel mai mult.
Bafta