| Ioana_9532 a întrebat:

raspuns plzzzz! deci am facut petting cu partenerul. is virgina. si sia introdus degetul in vaginul meu. dar nu am simtit nimic. dupa ceva timp mi-a curs putin de sange si dupa aia mai mult dar ma doare si burta. asta poate fii din cauza ciclului care trebuia sa imi vina in perioada asta?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sangele a curs din cauza ca s-a rupt himenul. Virgina nu mai esti fiindca ai avut contact sexual (masturbare de catre partener). Burta probabil te doare din cauza menstrei.

Abh
| Abh a răspuns:

S-ar putea ca prietenul tau sa te fi dezvirginat.

| Romancutza a răspuns:

Tu esti sigura ca mai esti virgina? Deodata ce ti-a curs cateva picaturi de sange eu nu mai credwinking

| alliwtsa a răspuns:

Mda...sau probabil te-a semi dezvirgnat
sfatul meu este sa mergi la ginecolog

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Te-ai dezvirginat.E normal sa te doara burta dupa.winking

| Ioana_9532 explică:

Adica daca ma dezvirgina thinking nu imi curgea sange in acel moment?
nu dupa ceva timp?
eu asa cred thinking
adica daca are cineva mai multa experienta poate stie mai binethinking

| AleeeeeE a răspuns:

Daca inca iti curge sange, normal ca e ciclu big grin

Daca nu, poate fi ruperea himenului, dar nu cred pentru ca nu cred eu ca iti curge o cantitate foarte mare de sange.

| Lina_6558 a răspuns:

Daca e in perioada cind trebuia sa-ti vina cilcul cred ca e din acesta cauza.dar eposibil ca te-a dezverginat cu degetul )

| AngelBreath a răspuns:

Cel mai probabil, prietenul tau te-a dezvirginat, din moment ce ti-a curs sange, chiar daca esti inainte de perioada cand trebuie sa iti vina. Du-te la ginecolog daca vrei sa fii sigura de asta, el te poate lamuri si vei stii cu exactitate, fara sa iti mai faci griji.