| Batik a întrebat:

Are vreo problema daca ai penisul stramb spre partea stanga? E rusinos fata de o domnisoara?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Statisticile arata ca 70% din barbati nu o au dreapta.Asa ca nu sunt probleme.Sa fie tare si jucausa.

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca vrei til indrept eu frumosulelove strucklove struck

| BlancaFantasma a răspuns:

rolling on the floordeci de asta are profu de meu de religie tot timpul penisul pe partea stanga, si noi care ne gandeam ca nu poarta chilotilaughinghahahaha.sorrt spre rusinea mea nu stiam ca il poti avea si stramb(am 18 anilaughing ). oricum la proful meu si vede oribil mereu asa prin pantaloni(poarta mereu costum)

| Deny1333 a răspuns:

O să faceţi sex într-o parte.

| xXx_6966 a răspuns:

Va spu eu dc e in stinga...totul depinde de cum iti sta in chiloti. daca iti statea in chiloti in partea stanga in acea perioada cand penisul se dezvolta atunci e si normal sa fie in stinga...ca sal indrepti trebioe sa te starui sa fie in chiloti in partea dreapta totimpul. Funda?

| gicuu1997 a răspuns:

La mine tot e pe stinga, si nu stiu dc... big grin

| Batik explică (pentru gicuu1997):

Eu de mic il am asa, nici eu nu stiu, de aceea am intrebat!

| Trolli a răspuns:

Nu este rusinos, stai linistit. Si ele au complexe. Daca iubesti pe cineva, il accepti asa cum e.

| Batik explică (pentru Trolli):

Multumesc pentru raspuns !

| AndreIT97 a răspuns:

Nu... toti barbatii au ori pe dreapta ori pe stanga.

| Batik explică (pentru AndreIT97):

Ms pentru raspuns!

| cthulhu a răspuns:

Nu e cuviincios sa o ai stramba. Dar daca e spre stanga e bine, e pe patea inimii. O sa-i arati ca tii la ea in felul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi barbati au asa