| TheTitan a întrebat:

Am o problema... sunt virgin, iar penisul meu e putin stramb spre partea stanga... ar trebui sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, o sa fie un deliciu pentru viitoarele partenerewinking

| TheTitan explică (pentru anonim_4396):

Adică sad (stiu ce inseamna deliciu laughing )

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheTitan):

Vor fi ecitate la maxim frate, nu stiu daca ai vazut prin unele filme ca fetele fac miscari din bazin in timpul actului sexual, lasta deoarece vrea sa simt penisul pe toti peretii vaginului iar la tine fi sigur ca il va simtii daca e arcuit spre dreapta, si inca cumwinking sa schimbi pozitia mai mereu

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu nu te ingrijora! acest lucru nu te va afecta in niciun fel - foarte multi o au asa si inca si mai si...cu multe probleme,scurta, subtire, nu li se decaloteaza, ejaculeaza rapid, nu li se intareste cum trebuie --asa stai linistit este ok la tine!

| neutrino a răspuns:

Sunt nevoit sa ma repet cu acest raspuns, pentru ca aceasta intrebare revine aproape in fiecare zi. Multi tineri, asa cum este si in cazul tau si asa cum este normal in ziua de azi, au creierul, mult sau putin, concentrat mai mult in partea dreapta. Pentru a nu-ti pierde echilibrul mecanic ( vezi manualul de mecanica din clasa a IX-a) si pentru a putea merge drept, penisul tau se curbeaza spre partea opusa, adica spre dreapta. Este interesant ca nici cei din redactia TPU, sarind peste cursurile de mecanica corpului solid, nu inteleg acest raspuns si il anuleaza, fiind irelevant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca era spre partea dreapta inclinat nu era problema dar spre stanga e periculos tare, mai bine il tai.

| TheTitan explică (pentru anonim_4396):

Cu toporu', nu? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheTitan):

Cu ce vrea *** ta, acum cat inca o mai ai.

| joint123 a răspuns:

rolling on the floor)