| anonim_4396 a întrebat:

Asa de curiozitate, cand ati facut pentru prima data sex, la ce varsta, si ce senzatie ati avut? happy

8 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Pai normal este sa faci sex de la 15 ani, mai ales fetele din ziua de astazi fac sex de la 15 ani de se rupe stilul laughing
Senzațiile nu se descriu ci se trăiesc.
Fiecare individ le percepe în felul său, mai intens sau nu.
Pa, pa.

| RobberTh a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ei. mai am un an si incep si eu, atunci. Insa mai sunt unii care, as vrea dar mi-e frica/rusine insa cred ca e ceva obisnuit ca la inceput sa crezi ca e ceva imposibil de facut ca e mult mai diferit fata de 'masturbare'... laughing

| anonim_4396 explică (pentru RobberTh):

Iti propui anul dinainte sau cum ca nu inteleg? rolling on the floor ai ales ziua data locul si secunda deja? unii copiii--

| anonim_4396 explică (pentru kar1GaNNN):

Nu imi pot da seama daca esti sarcastic sau iti place sa faci pe troolu

| RobberTh a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai asa, era o gluma. Esti culmea si tu...

| kar1GaNNN a răspuns (pentru RobberTh):

Fetele incep viata sexuaal inaintea baietilor, o fata "tarfa" de la 13 ani face ce vrea deja, pe cand un baiat este timid pana la varsta de 15-16 ani, ii ie frica sa o faca sau rusine dupa cum ai spus si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo,intrebarea e personala, numai un cocalar se da mare sau zice cand si alte chestii

| RobberTh a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma trag de sireturi cu tine dar la naiba, nu ai avut si tu vreo intrebare proasta de cand ai activitate pe TPU? Trebuie sa iesi cu nu stiu cate respunsuri inainte pentru o intrebare...