| Anreya a întrebat:

Asa de curiozitate, cand ati facut pentru prima data sex, la ce varsta, si ce senzatie ati avut?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Am facut sex, prima data la 15 ani. A fost extraordinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,sunt baiat.Deci prima data am facut sex cand aveam 15 ani, cu o fata care avea cam 24.De fapt eu nici n-am stiut ca ce-am facut noi atunci era sex, da` mi-a spus ea dupa vreo luna, cand m-a intrebat de ce nu ma mai duc pe la ea…Si eu i-am zis ``de ce?``, iar ea mi-a raspuns ``ca sa mai facem sex``…
Eram prea mic ca sa inteleg ce se intamplase…
In fine.Si deci senzatia a fost ca…
Am uitat, scuze, au trecut de atunci vreo doua`j de ani…
Oricum, stiu ca dupa ce-am ajuns acasa mi-am pus doua blide cu ciorba si am mancat cu pofta…

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Saracutul,femeia aia rea a profitat de trupul tau.

| NoisyDream a răspuns:

Salut, prima data, la 14 ani, aveam ceva emotii, fata avea 15 ani si nu era virgina, stia ce stia si a fost foarte ok, am facut neprotejatbatting eyelashes a fost foarte tare, cea mai misto senzatie de pana atunci chiar daca n-a prea durat, incepator, ce sa faci, dupa n-am mai facut sex o vreme, cam jumate de an, eram mic, crud nu am prea inteles eu fenomenul in acea perioada, dupa aceea m-am documentat mult, am incercat multe big grin

| shadowgay a răspuns:

Eu la 16 ani ea avea 19 a fost ceva dureros placut, dar tu?

| Anreya explică (pentru shadowgay):

Eu inca nu :d

| shadowgay a răspuns (pentru Anreya):

Dar cati ani ai, stiu ca nu se intreba fetele dar asta e ma risc :d

| cassie96 a răspuns:

Eu la 17 ani happy pentru inceput la mine au fost doar dureri, dar apoi e o senzatie de nedescris. happy