| ElementX a întrebat:

Aseara l-am intrebat pe iubitul meu cum a fost cand a facut-o prima oara Ok, subiectul asta il abordasem si mai demult. Prima oara cand l-am intrebat (acum mult timp), mi-a zis ca a fost ceva spontan si ca nu a mai facut sex de atunci. Cica nu a dezbracat-o pe fata complet, a dezvelit doar ce era nevoie. Aseara i-am pus mai multe intrebari, si deodata mi-a zis ca de fapt a dezbracat-o complet pe tipa aia si ca si a pipait-o, si ca era la corp aproape ca mine. Deci m-a mintit, dupa atata timp. Si cand m-a dezbracat pe mine, mi-a spus ca eu sunt prima fata pe care o vede goala si mi-a zis asta de fiecare data cand mi-a atins sanii sau cand m-a vazut in ipostaze mai intime daca pot spune asa. Eu sincer ma simteam unica, simteam ca nu ma va mai uita niciodata...macar pentru asta. M-a mintit un an intreg, pot spune ca m-a dus de nas. El mi-a zis ca eu sunt unica in viata lui pentru ca ma iubeste si bla bla bla. Dar eu sunt foarte orgolioasa si nu suport sa fiu mintita, mai ales pe tema asta. Acum ce sa mai cred? Sa mai am incredere in el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine te deranjeaza de fapt faptul ca nu ai fost prima tipa pe care a vazut-o dezbracata, nu faptul ca te-a mintit. Asta cu minciuna e pretext pentru "catastorofa" legat de vestimentatia inexistenta a tipei. Sa fii unic si de neuitat ne dorim toti. Dar ca sa stii, esti micuta si nu realizezi. In situatia de fata sa fii unica fata pe care o vede goala, esti probabil si prima fata care va trece in memorie in starea latenta.tongue Esti orgolioasa cum ai spus. Pentru cineva, incearca sa te faci neuitata prin mijloacele tale, nu prin faptul ca esti singura concurenta la premiutongue.

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu trebuie sa iti pierzi increderea in el asa de repede. Cred ca cel mai bine ar fi sa ii explici, ce crezi tu si ce ai inteles din ceea ce ti-a spus...si sa il rogi sa te lamureasca.

| Amelya02 a răspuns:

Nu e o minciuna grava.
La urma urmei, toti mintim in fiecare zi

| heiii a răspuns:

Mhm...poate exact asta a vrut si el. sa te simti unica. poate tu nu erai asa de experimentata ca el si ca sa evite sa te simti prost a spus asta. cel mai bine este sa discutati deschis despre asta, fara sa va enervati. raspunsul la intrebarea,, de ce mi-a spus asta daca nu este adevarat?'' ti'l va da doar el.

| alexandraplay a răspuns:

Eu nu as mai fi avut incredere in acel baiat dar daca tineti unul la altul nu am nimic in potriva eu zic sa iti spuna adevarul

| Ahead a răspuns:

O mare greseala. de obicei cand spui adevarul nu ai nici o problema insa el trebuie mereu sa isi aduca aminte ce a zis sa nu il prinzi cu minciuna laughing
E prin in inchisoarea minti happy

| Diɑƞɑɑɑ a răspuns:

Nu stiu draga mea pentru ca toti mintim in chestiile astea si mai ales el k baiat daca el te iubeste ft mt poate a spus asa ca a mai facut-o ca sa nu te piarda sau daca a zis ca da pentru ca vroia sa vada reactia ta daca tu esti orgolioasa te inteleg si eu sunt asa dar cand iubim cu adevarat trebuie sa lasam orgoliul deoparte oricum astea sunt probleme trecatoare daca il iubesti cu adevarat si va iubiti ai incredere in el asa e cel mai bine chiar daca te mai minte incearca si intelege ca poate o face spre binele tau parerea mea:X