| ElementX a întrebat:

Aseara l-am intrebat pe iubitul meu cum a fost cand a facut-o prima oara Ok, subiectul asta il abordasem si mai demult. Prima oara cand l-am intrebat (acum mult timp), mi-a zis ca a fost ceva spontan si ca nu a mai facut sex de atunci. Cica nu a dezbracat-o pe fata complet, a dezvelit doar ce era nevoie. Aseara i-am pus mai multe intrebari, si deodata mi-a zis ca de fapt a dezbracat-o complet pe tipa aia si ca si a pipait-o, si ca era la corp aproape ca mine. Deci m-a mintit, dupa atata timp. Si cand m-a dezbracat pe mine, mi-a spus ca eu sunt prima fata pe care o vede goala si mi-a zis asta de fiecare data cand mi-a atins sanii sau cand m-a vazut in ipostaze mai intime daca pot spune asa. Eu sincer ma simteam unica, simteam ca nu ma va mai uita niciodata, credeam ca am onoarea de a fi prima fata pe care o vede asa...macar pentru asta. M-a mintit un an intreg, pot spune ca m-a dus de nas. El mi-a zis ca eu sunt unica in viata lui pentru ca ma iubeste si bla bla bla. Dar eu sunt foarte orgolioasa si nu suport sa fiu mintita, mai ales pe tema asta. Acum ce sa mai cred? Sa mai am incredere in el? Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Normal ca trebuie sa ai incredere in el! poate ai tu orgoliul tau dar el nu ti.a grsit cu nimic. poate pentru el tu chiar esti unica si poate ca la fata aceea nu a simtit nimic. si mai gandeste si asa: nici lui nu i.a fost usor sa iti zica ca atunci cand s.a culcat cu prima fata ca a dezbracat-o, mangaiat-o sau mai stiu eu ce...pur si simplu nu s.a simtit bine sa iti spuna. cel mai bine e sa treci mai departe fara o problema ca asta!happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te a mințit și și a bătut joc de tine, poate te avea si pe tine și pe aia. Deci lasă îl, că nu e de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meriti ceva mai bun, invata sa fii pretentioasa!

| rousz a răspuns:

Buna! Eu cred ca nu mai merita nimic deja sunt prea multe minciuni si nici macar nu stie sa minta ''frumos'' si daca te iubeste e sincer ceea ce din cate ai povestit tu, numai sincer nu a fost! Inteleg ca te doare ca este atata timp in urma si ca il iubesti, dar tu crezi ca meriti sa stai langa un tip care te-a mintit si poate te va minti incontinuare? Ok ierti o data de 2, dar dupa te i-a de proasta scuze ca-ti spun! Cred ca e genul de tip care se crede tare, poate o parte de vina ai avut-o si tu, poate ca i-ai aratat ca-l iubesti prea mult si uite ca a crezut ca i-au mers minciunile. Intr-un fel nu cred ca ar trebui sa mai rascoliti amintiri atata timp cat a trecut si cat voi nu erati impreuna, poate a vrut sa faca pe interesantul, dar oricum nu-i frumos ceea ce a facut! Nu stiu, fa ce-ti dicteaza tie inima, daca vei decide sa-i mai acorzi vreo sansa incearca sa-l faci sa inteleaga ca te-a durut ca te-a mintit si sa nu o mai faca pentru ca altfel nu vei mai putea trece! Crede-ma ca te inteleg de aceea te si sfatuiesc sa te gandesti mai intai la binele tau si la cum crezi tu ca iti este mai bine, dar nu-l lasa sa-si bata joc de tine! ai grija, sper ca te-am ajutat

| Băă_Cristynee_1992 a răspuns:

Baga-ti un sex si va trece iartall!