| onlyblack7 a întrebat:

Astazi de 1 martie i.am dat unei fete de care imi place si prietenei sale cate o floare si un martisor
mi. a multumit, un kiss pe obraz si un zambet care nu prea stiu ce a insemnat
nu stiu de ce dar parca simt ca nu ma place sau...
nu stiu ce sa fac mai departe
noi vorbim de mult timp, dar nu i.am cerut niciodata sa fim impreuna desi i.am spus ca o plac mai demult si nu stiu cum s. o fac straight face

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey poti sa trimiti pe cineva sa o intrebe. daca nu te place trebuie sa admiti acest fapt si sa te uiti dupa alta fata. mult succes.

| biencutza11 a răspuns:

Spune-i! De 8 martie trebuie sa o intrebi cand sunteti singuri.Se vede ca veti fii impreuna...

| onlyblack7 explică (pentru biencutza11):

De ce se vede ca vom fi impreuna?
eu m.as bucura, dar adevarul e ca nu prea am incredere in mine sad

| biencutza11 a răspuns (pentru onlyblack7):

Daca nu ai, poti sa pui pe cineva sa ii aduca un trandafir, lasa la usa o scrisorica, nu trebuie sa ai prea mult curaj ca sa o placi. Mici lucruri o vor putea cucerii.Asculta-ma pe mine.

| skilletwhispersinthedarkheroandinvincible a răspuns:

De obicei cand faci cadouri fetelor ele sunt politicoase si iti multumesc. Nu te sfatuiesc sa ii spui ca o placii, numai daca e genul de fata intelegatoare, buna la suflet. Ca daca este vre una de aia fitoasa isi va bate joc. Daca vrei sa o cuceresti. Invit`o in oras. Cand mergeti la restaurant intri primul si ii tii usa deschisa, sau cand se aseaza pe scaun o ajutii tu. Fii cat mai romantic. Sper sa reusestii :*.