| TeckTonik997 a întrebat:

Ati avut vreodata acel sentiment de a lasa totul balta, de a distruge tot ce ati realizat vreodata si de a pleca in lume? Ce ati facut?

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

DAA

Si nimic, mi-am dat doua perechi sfinte de palme dupa care mi-am revenit.
Mai facem si compromisuri...

| OnuOnulică a răspuns:

Am avut...dar am indurat si am mers mai departe big grin nu pot renunta asa usor la unele chesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep sa numar sclavi pe internet si ma binedispun. Ce alte intrebari mai ai, numarul 6?

| TeckTonik997 explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei tu, mai exact?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

| NameHarris a răspuns:

Am distrus tot! si dupa aceea am reconstruit iarasiwinking

| KraddyQ a răspuns:

Am fumat un joint si mi-a trecut!

| ElectronicPieces a răspuns:

Muzica, drogul meu. Uneori. Doar asta te poate ajuta. Drogul tau.

| Marin1376 a răspuns:

Nimic

| Satu_Mare_Consilier_1969 a răspuns:

Daaaa, e o simpla DEPRESIE, si are nevoie de interventie. Daca e grava, psihiatru, iar daca e usoara, merge putina consiliere. Problema de regula nu e reala, ci e perceputa ca fiind reala, ea exista in interiorul tau, si in modul tau de a vedea lucrurile.