| Alexxiax98 a întrebat:

Ati intra intr-o relatie "doar de dragul de-a fi"? Adica sa nu existe nu stiu ce sentimente, ci din alte motive diverse.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,dar,sunt femei care se compromit astfel

| Drimmero a răspuns:

Niciodata, m-as complica inutil,, doar daca as avea sentimente as intra intr-o relatie.

| Andreeush a răspuns:

Nu, nu aș putea să fiu într-o relație dacă nu aș simți ceva pentru acel băiat.

| OldSoul a răspuns:

Depinde.

Pana la urma, ce e dragostea, ce e iubirea, de unde stii cand iubesti?

In ultimul timp nu prea mai simt aceea "iubire", atractie nebuneasca de alta data.

Deci, da, dar totusi, nu oricand, nu cu oricine.
Daca nu m-as vedea cu o persoana sa raman toata viata, nu as intra intr-o relatie cu ea.

| Plato a răspuns:

Doar femei?

| Plato a răspuns:

Zi-mi si mie un motiv divers.

| Emma30555 a răspuns:

Daca stai cu un tip de plictiseala sau ca te distreaza sau ca te plimba se poate intampla. Poti ajunge si sa te atasezi. Dar cred ca trebuie sa ti placa in sensul ca iti face viata mai buna

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu prin motive diverse inteleg doar un singur lucru banii, adica daca fata ar cotiza la baiatu cu o anumita suma de bani, de ce nu? e ca un fel de baiat de companie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dragul de-a fi? Nu.
Din diverse motive? Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Totuși, dacă vrei sa ai o relație doar de dragul de a fi încearcă sa nu fie cu cineva îndrăgostit de tine pentru cât după se lasă urat.

| Paul754880338 a răspuns:

Intrebarea ta are ceva legat de 1 aprilie?

| IgnatVictor a răspuns:

Ingrozitor! Niciodata.