| anonim_4396 a întrebat:

Ati pus vreodata mana pe bijuteria calului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce? La o partida de calarie, ai confundat-o cu schimbat-orul de viteze? laughing

41 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu cred ca nu se refera la ce va ganditi voi nebunaticilor! El se refera la jockeu sau la ingrijitor, ca aia au bijuterii, calul are "nasaramba" cum spunea o vecina de-a mea.

| elena a răspuns:

Eu am pus, dar era noapte si era... IAPA.

| Arthur a răspuns:

Nu sunt veterinar.

| madalicious a răspuns:

Auzi? La care bijuterie te refereai? La bijuteria care o poarta pe cap sau? Da sa stii ca am pus mana, era de tinichea da` merge.Si calul avea boticu` moale ihaaa; x [sa nu credeti altceva rolling on the floor ]

daniela
| daniela a răspuns:

Ar fi trebuit?

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

OMG...cred că am nevoie de ochelari

| Frogie a răspuns:

Wtf? Nu sunt zoofila! raised eyebrows

| albastrel a răspuns:

Am pus mana doar pe bijuteria armasarului meu, care se afla in dormitor laughinghee hee

| lostcontrol12 a răspuns:

Ooo Doamne.nu si nici nu imi doresctongue

| Sოﺁℓε a răspuns:

Vai sigur ca nu nu am inpunit tu? pun pariu ca da... +))

| Ana a răspuns:

Normal ca nu, asta ar fi ultimul lucru din viata mea care l-as face laughing

| Antonimu a răspuns:

Intrebare de taran(ca)

| LuS[z] a răspuns:

Wow. wtf? ce intrebare mai e si asta bineinteles ca nu.Asta trebuia sa o mai fac si ma simteam implinitalaughingpenibil

| rey a răspuns:

Zoofila? Nu te mai satisfac baietii? Nici chestiile care produc miscare? Pai ai grija, un blow job pentru cal e bine venit, dar daca deja e altceva s-ar putea sa ajunga la anumite organe, so take care.
Succes, ne trimiti filmare daca incerci?

| chocolatte a răspuns:

Dragi adulti nu mai lasati copii nesupravegheati la PC! Dc intrebi? Vrei sa vezi ce senzatie ai? Undeva la tara o sa gasesti un astfel de animal si o sa iti poti satisface dorinta! Multa bafta!

p. s. Sa revi cu detaliilaughing

| radu75 a răspuns:

Daca esti baiat esti suspect de zoofilie, iar daca esti fata nu stiu ce sa zic, cred ca viitoare nimfomana(devoratoare de barbati), o femeie pentru care marimea intr-adevar conteaaaazzzzzaaaaaaaaaa!

| evoke a răspuns:

LOOOOLrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

ce intrebarestraight facerolling on the floor

normal ca nulaughing dc as faceao?laughing

dah uh ai pus de ne-ai intrebat?laughing

| cîrne a răspuns:

Te excita, nu-i asa?

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu! rolling on the floor
Lol ce intrebare!
Dar ce, tu ai pus?

| alinutzacodruta a răspuns:

Cred ca ai niste fantezii... mama mia laughing

| raisssa a răspuns:

Cred ca ai ramas cu o puternica impresie... whatever, stupid question!

| Aerosmith a răspuns:

Of course my horse laughing

| BabyPink a răspuns:

Nu laughing.
Nu vrei să ne zici tu cum a fost? smug
Poate ai experienţă în acest domeniu. laughing

| PA21345678i9 a răspuns:

Nu... dar vezi ca stiu ca e un pic cam prea mare si nuri fa sperante supraomenestilaughing
vrei sa scapi de virginitate si nai cu cine?rolling on the floor

| dragosvalcea a răspuns:

Nu tu ai pus laughing

| Ramina a răspuns:

Dmne rolling on the floor Vrei sa practici? rolling on the floor Pune tu si apoi poveste`ne si noua rolling on the floor ne mai inveselesti ziua un pic laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| e m i l y a răspuns:

Dar tu pe a iepei?

| daηă a răspuns:

:->tu ai pus? eu nutongue