| Ionela576432 a întrebat:

Cum sa ma exciti foarte tare incat sa am orgasm?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incarcarea sexuala face ca orgasmul sa fie mai puternic, incarcarea sexuala find vizionarea filmelor porno dar fara atingeri la vagin sau petting

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Sa faci mai rar asta nu des

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti imaginezi ca si tu faci parte din experimentul la care au fost supuse,, cele 9 femei au încercat să combine orgasmul cu o altă activitate.'' Fotograful și regizorul Clayton Cubitt a invitat 9 actrițe, le-a pus la dispoziție cărțile lor preferate și le-a filmat în timp ce ele citeau, dar li se provoca și aveau orgasm de la un vibrator.'' http://www.romaniatv.net/......64984.html :D

| mihai69 a răspuns:

Vino la mine și-ți arăt eu cum o să te excit, să ai și mai multe!

| Kiwibibilă a răspuns:

Cel mai usor e sa te uiti la pornosaguri cu femei.

| Otto19 a răspuns:

Masturbeaza-te sau uitate la filme pentru adulti, sau cauta un partener care stie ce face, succes