| anonim_4396 a întrebat:

Azi am făcut dragoste cu prietenul meu pentru prima data. A fost neprotejat dar a scos-o la timp. Problema e ca să terminat repede. Înainte ne-am sărutat mult. Si el acum se simte prost. Crede ca ma deranjează. Ce sa fac? I-am zis ca e normal prima data. Si a doua oara va fi mai bine. Ce sa fac? Ce sa zic?

10 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Ii spui sa foloseasca un prezervativ mai gros daca vrea sa fie animal in pat

| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece tu folosesti pastilele AC si din acest motiv in organismul tau este instalata porotectia contraceptiva totala si permanenta, el n-ar fi trebui sa-si retraga penisul din vagin. In cazul in care ar fi ramas cu penisul in vagin, exista posibilitatea ca acesta sa nu-si piarda din erectie, sau sa-si revina in starea de erectie maxima aproape,, instant'' si sa continuati sexul. Explica-i ca il intelegi perfect si din acest motiv sa nu-si faca procese de,, constiinta'' iar a doua oara sa procedati asa cum v-am descris fiindca in mod sigur va fi mult mai bine pentru amandoi si incet incet totul va intra intr-o normalitate chiar si relativa. Succes si numai bine!

| corbulalbrosu a răspuns:

Papulele perlate peniene sunt mici proeminente/ridicaturi asemanatoare cosurilor, albe-galbui dispuse pe unul sau mai multe randuri sau grupuri, la nivelul coronei glandului sau pe suprafata = santului balanopreputial. Uneori poate sa apara sa existe/saprovoace o senzatie suparatoare, dar fara ca acest lucru sa insemne neaparat ca ar avea loc un proces inflamator sau de prurit evident. Trebuie specificat ca prezenta papulelor perlate NU se datoreaza existentei unei boli venerice sau a unei alte infectii, ele apar pur si simplu si la acei barbati care nu au intretinut niciodata contacte sexuale de niciun fel. Multa sanatate! Acceseaza si lectureaza urmatorul material : http://www.romedic.ro/papule-perlate-peniene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A 2 oara o sa fie mai bine pe dracu laughing. Asa o sa fie la inceput, un timp. Incet incet invata el cum sa se calmeze cand vine valu.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Vine valu? dr. love te faci

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Ce puteam altceva sa zic? am bagat si eu acolo ce mi/a venit mai repede in minte... perfecto ce esti

| kandaraki a răspuns:

Ii zici ca e normal sa se intample asa ceva prima data si il inviti iar in dormitor si faceti iar sex!

| Bibica9999 a răspuns:

Nu are de ce sa se simta prost, rezistenta se castoga in timp

| Munteanu_Stefan_2000 a răspuns:

Sa ti.o bage mai adanc ai mai repede