| LoveeMakeup9 a întrebat:

Azi am fost la prietenul meu. Ne-am pipait putin, iar apoi si-a dat pantalonii jos si l-am masturbat. In nici 5 minute s-a terminat. Dupa ceva timp i-am facut si oral si nu a avut nici o reactie. E vreo problema ca s-a terminat asa repede? Sau inseamna ca a fost satisfacut? Sau oare nu fac eu oral bine? (A fost prima oara cand am facut)

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

E normal sa si drea drumul asa repede, unii o sa o faca si mai repede, unii mai greu, dar dupa ce a ejaculat o data, dureaza timp pana mai poate ejacula.Baiatul e foarte norocos oricum.

| LoveeMakeup9 explică (pentru AlexDFY):

Asta inseamna ca a fost satisfacut? Se poate sa nu fac bine oral si sa nu simta nimic special? laughing

| AlexDFY a răspuns (pentru LoveeMakeup9):

Oral prost inseamna sa ti folosesti dintii adica sa fie dureros, in rest, cu cat il faci mai bun, cu atat o sa si dea drumul mai repede si vice versa.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

5 minute nu e chiar repede. Unii ar fi făcut explozie și după 30 de secunde.
Iar ca să poată să ejaculeze iar, chiar și făcându-i sex oral, mai trebuia să treacă ceva timp. Undeva între jumate de oră - o oră.
Dacă nu i-ar fi plăcut, crede-mă că spunea!

| Emilian65 a răspuns:

Dupa atata pipait, este normal sa-si dea drumul repede. Deci, nu este nicio problema ca a ejaculat asa de repede.

| mentholinks a răspuns:

Nu e nicio problema, la primul numar majoritatea isi dau drumul rapid.

| kavasaki99 a răspuns:

Primul numar la mine dureaza maxim 3 minute laughing

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

I cearca oral prima data norocos baiat eu am prin doar 2 fete ceva de genu sa faca ce voiam

| GeorgeEnescu a răspuns:

Nu ai gura lucrata happy