| Irina_5640 a întrebat:

Azi ma anuntat prietenul meu ca ajunge in orasul meu:X.De fapt nu mai suntem impreuna dar...Am fost cat am fost la bunici. Dar cand am plecat, printr-o conventie neoficial "ne-am despartit".
Adica nu am zis :Bai s-a terminat. A fost ceva la genul: Stii ca e ultima oara cand ne vedem pana la vara. El : da. Si asa s-a terminat totul.
Acum maine ce sa fac? Ma gandeam sa mergem intr-un loc dragut si cat de cat intim... poate undeva unde este un separeu?
Ce ziceti?
Si cum sa ma imbrac? El nu m-a vazut niciodata aranjata avnd in vedere ca la tara ma imbracam foarte comod.
Sau sa ma plimb cu el prin parc? off!
Deci sfaturi? Si va rog fara chesti nasoale eu chiar am nevoie de un sfathappy.

1 răspuns:
| Marijuana a răspuns:

Poate ca un loc intim ar fi " prea intim " pentru genul de relatie pe care`l aveti. O plimbare prin parc ar fi excelenta zic eu.Te poti imbraca cu o pereche de blugi un tricou si un hanorac daca nu e asa cald, ma gandesc ca nu te poti duce in parc imbracata cu ceva elegant, totusi e doar o plimbare in parc.