| anonim_4396 a întrebat:

Azi o fata la scoala tot se baga cu mine in seama, venea cu pr ei cea mai buna in grupul meu de prieteni statea cu noi vb. in timpul orei ea mi-a cerut un lant (ruzar) nu stiu daca asa se spune dar este cu margele (va dati voi seama) Ce ziceti credeti ca ma place?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daaaaaaa,te place

| Cleopa a răspuns:

E posibil, poate i-ai atras atentia prin vreun gest si acum vrea sa te cunoasca mai bine. pup

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Daca tot se da pe langa tine e sigur ca te place si daca si tu o placi cred ca ar trebui sa faci ce crezi ca e mai bine. si. fara teamawinking succeswinking

| Allen07 a răspuns (pentru R1e2b3e4c5a6):

Pai si mie imi place de ea. adica e draguta big grin cum as punea sa fiu cu ea? niste sfaturii...batting eyelashes

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns (pentru Allen07):

Ia-o intr-un colt si intreab-o daca vrea sa fiti impreunawinking fi tupeist si sa ai mult curaj. asta e primul pas cu care poti reusi in viatawinking succes! si sper sa aveti o reletie frumoasa (sa ai curaj in tine) :*