| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata inselati in cuplu? Cum v-ati dat seama? Persoana iubita era rece si va trata cu indiferenta?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

N-am fost, dar n-am nimic împotrivă. E dreptul ei, din partea mea cu tot orașu. Dacă mie nu mi-a păsat nu mă așteptam să se implice ea mai tare.

Când era rece și indiferentă avea o problemă pe care o rezolvam. Dacă era așa mereu îi reaminteam că nu o țin legată și dacă vrea să plece, ușa nu e departe.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,le-am vazut impreuna, nu, nu a recunoscut asta, dar cred ca fiecare are motive bune sa faca asta, chiar azi am citit ceva despre un barbat care parasit de nevasta si inselat luat prin suprindere nu stia ca ea de mult i transmitea asta, nu trebuie sa credem in cineva sau ne punem speranta in cineva si doar in noi, persoanele din jurul nostru doar calatoresc cu noi in calatoria vietii atat, iubestete pe tine apoi pe alti

| Adi1994Adi a răspuns (pentru RAY):

Interesant

| Adi1994Adi a răspuns (pentru RAY):

Mersi mult, e super articolul

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.
Am inceput sa nu mai am incredere in ea, descoperindu-i mici minciuni. Nu am zis nimic.
Apoi, am 'descoperit' ca un prieten bun, cu care nu mai vorbisem exact perioada de cand eram cu domnisoara, era in aceeasi situatie, cu aceeasi domnisoara.
Si da, devenise mult mai rece in ultima perioada, dar pana sa inceapa circul, daca o ignoram, avea grija sa-si aduca aminte de mine.
Am mai avut diferite relatii cu fete infidele, dar mi-am dat seama din timp, nu mi-am batut capul, am tratat relatia ca atare si am facut acelasi lucru. Pot spune ca e cea mai buna solutie, dar din pozitia barbatului.
Pentru fete, e un lucru mizerabil, totusi, si noi, 'burlacii', nu putem avea ganduri serioase, cu una care a facut de astea. Cel putin nu eu.
Ispite exista permanent, iar daca mintea e slaba...

| Suck a răspuns:

Nu am fost inselat... cel putin asa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt curios in privinta astora care spun ca nu au fost inselati, de unde stiu ei treaba asta?

| NameHarris a răspuns:

Din cate stiu eu o singura data am aflat la cateva luni ce ne-am despartit de la o verisoara de a iei happy De obicei cel care inseala se comporta mult mai fumos cu iubitul, iubita ca inaintehappy

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu, in viata mea nu am fost inselata, dar lumea este din vce in ce mai rea, se plictiseste usor.Da, cam asa se comporta cineva care te inseala, desi, sunt cativa barbat care au cate 2 sau 3 femei, chiar si mai multe(si nu ma refer la cei de genul musulmani, etc), care se poarta frumos cu toate si iti e greu sa iti dai seama. Daca pe tine te-a inselat cineva, imi pare rau, da vrei sa vorbesti cu cineva, da-mi mesaj privat, vreau sa te ajut. Desi sper sa nu fie cazul, sa si inselat nu este foarte frumos. Bafta! happy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Nu vrei tu sa inseli? Hai ca gustul dulce al tentatiei te bate, mrrrr, musca-ma laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

rolling on the floor)))

| HuShEr a răspuns:

Mie m-au spus prietenii laughing))

| Burlacu006 a răspuns:

Am fost inselat.dar am si inselat.

| DirviziuQ a răspuns:

Nu, nu am fost inselata. Nu mereu inseamna ca daca te trateaza asa te inseala. Poate este suparat pe tine sau a intervenit monotonia. De preferabil vorbeste despre ce crezi si observi, dar daca vezi ca dupa mai multe incercari nu isi schimba comportamentul poti sa termini relatia.