| DrEspoir a întrebat:

Baieti / Barbati, ce va atrage atentia cel mai mult la o fata/femeie? happy

Răspuns Câştigător
| AlexSiniat a răspuns:

Fața și în special ochii.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1cristian1990 a răspuns:

In prima ipostaza e aspectul, daca e placut pentru ochiul barbatului! ( Femeile stiu cel mai bine sa aleaga hainele potrivite sa se rujeze, fardeze, aranjeze, etc... Ne uitam bineinteles la formele ei, asta nu am mai pus-o in calcul).
Pe urma ar fi felul ei de a fi! Aici unii baieti se multumesc ca arata bine si gata, altii cauta sa fie desteapta, sociabila!
Si apreciem fidelitatea, grija pentru noi, dragostea care ne-o impartaseste si timpul acordat!
Cam atat din perspectiva unui barbat!

Mai pe larg, apreciem la o femeie ceea ce un barbat si o femeie fac de cand e lumea aceasta, avem nevoie de femei pentru a socializa, a ne insoti, a inradacina si a trezi sentimente si barbatia in noi> a face dragoste cu ele admirandu-le si definindu-le formele ( barbatilor le plac ceea ce vad si pe urma ceea ce ating big grin ), a ne iubi si a avea grija de noi! Femeile au alte pretentii de la barbat...

| 1cristian1990 a răspuns (pentru 1cristian1990):

Imi place chipul ( ochi, buze ), fundul, sanii, picioarele, gatul + umerii, parul, spatele, bratele, burtica happy in ordine descrescatoare!

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Chipul,picioare,bust,coafura,la prima vedere

| DaianMarian a răspuns:

Sanii

| TerenteFTW a răspuns:

Fund, Tate si sa fie simetrica la fata

| Scarabeul a răspuns:

1.Aspectul fizic pentru ca atunci cand iti aleg pers iubita te uiti la cum arata.2.Afla modul ei de a fi, cum se comporta.3.Sa fie fidela doar persoanei iubite, nu sa-l insele.

| John16 a răspuns:

Dorinta ei de a face sex

| Rareshoo a răspuns:

La prima vedere, aspectul. If you know what i mean smug