| Gabitzaaaaaaaa a întrebat:

Baieti ce fere va plac mai slabe mai bine facute de exemplu167cm si 70kg mai grasute foarte slabe?

10 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Sincer,la 1.67m si 70kg nu e prea ok.Zic asta din punctul din vedere al unei fete.Adica eu am 1.67m si 60kg si arat oribil, deci presupun ca din punct de vedere fizic nu o sa fii marea dragoste a vreunui baiat(cum nici eu nu sunt, de alt fel) dar depinde si de cracterul tau... Exista si baieti care iau intelectul cape un criteriu.

| PlayWithMe a răspuns:

1.67 presupun ca este inaltimea ta, 70 kg greutatea ta.Greutatea pe care ai prezentat-o nu este foarte buna pentru o fata, depinde acum si de baiat.

| Gabitzaaaaaaaa explică (pentru PlayWithMe):

Nu ne e nici inaltimea nici greutatea mea eu am 173 si am 643 kgbig grin era doar un exemplu luat la intamplare

| Analytical a răspuns (pentru Gabitzaaaaaaaa):

Daca tu ai 643kg, crede-maa e super grav! laughing) fii mai atenta cum scrii pe viitor. Lasi loc interpretarii, dar mai ales curozitatii. happy

| Gabitzaaaaaaaa explică (pentru Analytical):

Da ma rog scuze sunt pe telefon si se mai intampla dar am 63kg

| Azµre a răspuns:

Nu există un răspuns palpabil la întrebarea ta.
Îți pot spune că atunci când un băiat te place nu contează cum arați că ai 167 cm și 70 de kg, cine te va place, te va iubi așa cum ești. Acum ce să zic, părerile sunt împărțite, mulți or să zică că ai o greutate prea mare și așa mai departe. La urma urmei fiecare suntem unici. După cum văd eu tu încă ești în creștere, ai 14 ani până la 20 tot să te schimbi în bine. Așa că nu te lăsa înfluențată de anumite răspunsuri.

| Gabitzaaaaaaaa explică (pentru Azµre):

Dar nu e greutatea si inaltimea mea era doar un exemplu la o intrebare gen un sondaj de opinie

| Lysander a răspuns:

Eu le prefer cu de toate şi la pachet dacă se poate.

PS: sunt şi poet b-)

| DjDeath a răspuns:

big grin la 167 cm e prea bine facuta laughing)(70kg )prea mult.Parerea mea

| Zas a răspuns:

Mai rumenite le prefer eulaughing