| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, cum va comportati cu alte fete care se baga in seama cu voi, se dau la voi, va fac avansuri indirect? (Voi avand o iubita/sotie minunata acasa)
1. Incercati sa fiti calmi si le respingeti subtil.
2. Flirtati cu ele desi nu vreti nimic (asa va sta in caracter, plus ca le vedeti disperate si va doriti sa faceti putin misto de ele).
3. Le spuneti direct sa va lase in pace caci aveti iubita/sotie.
Din punctul vostru de vedere cum ar trebui sa fie tratate aceste "catele in calduri"?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat sincer si serios nu te lasi agatat de nici o femeie in calduri parerea mea, desi raspunsul e i-as spune in fata ca nu vreau asa ceva, desigur daca as avea incredere in partenera de viata ceea ce nu voi avea vreodata dar sasi raspund de plictiseala si tie am scris

| ywar a răspuns:

Catele in calduri? Nu e prea mult?
Ai boala pe vreuna? Ti l-a furat pe iubi si i-a facut vraji cu suc de pa....ca? Si tu ai putea intr-o zi sa porti acest stigmat. Ia gandeste-te, inteligenta majora!

| StephanieS a răspuns (pentru ywar):

Nu inteleg cu ce drept ma jignesti cand nici macar nu ma cunosti! Dar din cate am observat din majoritatea raspunsurilor tale, pe toata lumea jignesti si iei peste picior. Este pur si simplu o intrebare despre o situatie random! Nu inteleg de ce esti asa frustrat/a! Daca nu iti convine poti pur si simplu sa ma ignori, nu e nevoie sa jignesti sau sa judeci! Si daca nu ai rabdare si bun simt nu stiu ce mai cauti pe acest site.

| ywar a răspuns (pentru StephanieS):

Cu ce te-am jignit? Faptul ca am atras atentia asupra unui limbaj de golanie - inseamna ca te jignesc, te-am jignit? Catele in calduri ti se pare ok?
Ce e aia "situatie random"? Eu nu cunosc in limba romana cuvantul "random"? Te iau peste picior pentru ca probabil ai vreo frustrare ca unul din baietoii tai au fost furati de ham, ham in calduri? Maine, ti se poate intampla si tie! Sunt cu ochii pe tine, mai aproape decat ti-ai inchipui vreodata!

| StephanieS a răspuns (pentru ywar):

Am dreptul sa spun si sa cred ce vreau. Dar cred ca mai intai de toate m-ai inteles gresit. Am folosit expresia "catele in calduri" pentru ca n-am gasit o alta expresie mai frumoasa pentru femeile usoare, care se oferape tava, doar pentru o aventura de o noapte, care se dau direct la tine si-ti fac propuneri indecente si porcoase. Imi pare rau daca am jignit pe cineva, insa cele care nu se simt si nu sunt asa, n-ar trebui sa se simta frustrate...nu asta a fost intentia, eu una nu ma simt jignita caci nu fac parte din aceasta categorie de femei si nu mi s-a parut nimic gresit in a folosi acest apelativ.

| ywar a răspuns (pentru StephanieS):

Daca cineva imi face femeia asa ii sar la gat! Ai vazut cum vaneaza mamiferele de talie grea! La gat si musca! Musca beregata si o sugruma! Deci, cum te-ai simti tu daca ai avea parte de un apelativ de genul celui enuntat mai sus?

| StephanieS a răspuns (pentru ywar):

Cred ca m-am facut mai mult decat inteleasa pentru cei care au vrut sa inteleaga. Nu m-am referit la femeile care sunt intr-o relatie. M-am referit la fufe, panarame, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Daca pui intrebari din astea esti sigur departe de "sotie minunata".