| anonim_4396 a întrebat:

Baieti! fetele directe care va dau atentie va atrag? sa va plac mai mult cele inabordabile?

3 răspunsuri:
| IulianDBI a răspuns:

Directe, comunicarea mi se pare o solutie mult mai buna decat jocurile gen "inabordabila", desi uneori e nevoie si de asa ceva, dar in special imi plac fetele directe si deschise.

| Ellenaroxy a răspuns:

Pai da dar daca esti directa si ii spui tot atunci va fi prea usor pentru baiat trebuie sa fii mai misterioasa altfel nu mai are ce sa mai descopere la tine si se plictiseste adica nu s-o dai in extreme

| vendeta315 a răspuns:

Directe.celelalte par fitoase nu toate bineinteles