| AlexandraNenu a întrebat:

Hei... Daca băieţilor le plac mai mult fetele inabordabile, fetelor ce tip de băieţi le plac?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Fetelor le plac baietii rai.

| Rektsona a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Nu prea cred

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Rektsona):

De aia multi ciumpalaci care au cei 7 ani de acasa stau si se limiteaza la manuela si toti nesimtitii au cate 2 3 fete ca lor chiar le plac aia de treaba. Mai iesi pe afara si vezi cum este lumea.

3 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Cam aceeasi poveste e si la ele. Nici lor nu le plac aia care sunt morti dupa ele din prima intalnire. SI lor le plac aia mai greu de °obtinut°.