| Meli2314 a întrebat:

De ce baietilor le plac fetele care sunt mai inabordabile, decat cele care accepta imediat?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e vorba de inabordabile. Barbatilor le plac fetele care se respecta, care isi cunosc valoarea, care ajung la gesturi foarte intime (sarut, de exemplu) numai cu barbati de care le leaga o oarecare intimitate. Nu le plac fetele care se ofera usor, pe tava, ca si cum ele insele nu ar conta, ca si cum ar putea fi folosite de primul venit.

| Torres92 a răspuns (pentru Brigaela):

Ce zici tu, asa era pe timpul lui Ceausesculaughing
Te contrazic(Un baiat)alea care cad din prima, si vor sa ofere ceva(sex)sunt la cautare
restul, sunt pentru o relatie serioasa...

| Brigaela a răspuns (pentru Torres92):

Da, dar aici era vorba numai despre acea categorie de oameni (barbati si femei) care se respecta si care vor numai relatii bazate pe iubire. Adica despre femei si barbati adevarati, nu despre fraierii care se multumesc cu putin.

| Torres92 a răspuns (pentru Brigaela):

Exact ce am zis eu, dar sub alta forma.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu cat castigi ceva mai greu cu atat isi demonstrezi si tie de ceea ce poti face + interesul pentru acel lucru

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Asa crezi tu? Pe una inabordabila n-o abordeaza vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din simplul motiv ca fetele greu inabordabile, au mai mult respect de sine, nu se injosesc asa de usor, nu se coboara la nivelul oricarui personaj, si in plus, dau dovada de inteligenta, iar asta, atrage adesea mai mult decat frumusetea.

Pe de alta parte insa, este lesne de inteles ca baietii prefera sa aiba o prietena greu inabordabila, stiind ca n-o sa fie usor pentru viitor pretendenti, s-o faca sa-si insele prietenul.