| DTG a întrebat:

Baieti preferati sa faceti sex cu o fata virgina sau nu

44 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns (pentru Dariusuu):

De ce?
da-mi niste motive plauzibile! sau daca spui asta e clar ca nu prea ai avut parte de sex cu virgine!

| Bezea a răspuns (pentru BubuLina999):

Toate ca toate... You have to admit that you've set yourself up nicely for that one! @mâna dreaptă laughing.

Ca să clarific ce am spus mai sus; Nu am vrut să spun că e ceva rău dacă e virgină. Trecând peste partea fizică a unui act sexual e vorba și de mentalitatea unei fete care abia a început viața sexuală față de o fată care are ceva "experiență". Dar bineînțeles dacă o plăci nu văd nici o problemă big grin.

| BubuLina999 a răspuns (pentru Bezea):

Hai recunosc ca am facut o ironie nu tocmai ''buna''laughing)).da te sustin in ceea ce spui acum.dar sti pana la urma ce conteaza ca e virgina sau nu?!? ca viata sexuala oricum ai, indiferent ca e mai tarziu sau mai devreme. dar e aiurea intrebarea asta '' ce fata preferi...virgina sau experimentata?'' de parca totul se rezuma la asta.

| IepurasPerfect a răspuns:

Depinde...e buna si o experienta din asta cu o virgina ca sa bifam fantezia acolo pe lista. Daca vreau doar sa ma distrez, atunci mai bine o fac cu una experimentata ca sa nu imi bat capul prea tare cu una care nu stie nimic. Daca tin la fata si vreau o relatie serioasa, atunci prefer sa fie si virgina ca nu vreau sa curat ce au jegarit altii. Pt mine nu prea conteaza cum e fata. Ti-am aratat doar cum gandesc baietii. Depinde si de varsta fetei. Daca are 14 ani si nu mai e virgina, atunci nu-i de bine, sau daca are 30 si e virgina, iar e o problemawinking

| NuMaContrazice a răspuns:

Mie NU imi plac virginele crying, iar daca o fata a facut sex nu inseamna ca e curva, ce, mamele noastre sunt niste curve pentru ca au facut sex?!? Nu mai vorbiti fara sa ganditi!

| Bezea a răspuns (pentru BubuLina999):

Putem spune că nu contează; Până la urmă tot acolo ajungi laughing. Banuisc că întrebarea se referă la anumite fetișuri pe care mulți bărbați le au big grin.

Și nu cred că era vorba de ce fată preferi, cred... Dacă mergem cu un pas înainte bănuiesc că e vorba și de "enjoyment". Care în unul din cazuri nu prea existăwinking. Sau cel puțin nu pentru ambele părți implicate laughing.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Da, daca sunteti majori, amandoi. Actul sexual cu o minora poate aduce destule necazuri.

| BubuLina999 a răspuns (pentru Bezea):

Mai Bezea...fiecare cu parerea lui. oricum eu as avea multe de zic dar nu cred ca mai este necesar. iar cat despre intrebare. ceea ce am zis eu era asa un fel de traducere. oricum pot eu ca om sa schimb ceva?laughing ..nu cred... oricum fiecare cu preferinta lui. ceea ce vroiam eu sa zic ca trebuie sa se vada si dincolo de virginitate sau dincolo de ''experienta''.

| CrunkBoy a răspuns:

Mdaaa intrebare intrebatoare, ma daca baiatului ii place de fata nu are nici o jena daca ea este virgina

| DaDiSk a răspuns:

Eu sunt indiferent. Bună sa fie.

| LoCkUpp a răspuns:

Sunt baieti care le plac fetele virgine. Sau sunt care le plac fetele care sunt. oh go on

| Daria461 a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

La 9 ani tu-ti bati joc demine?

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru Daria461):

Dar tu ai 9 ani? dupa cum gandesti credeam ca ai 90...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi plac virginele deoarece sange, urla zici ca ii jupoi pielea, dureri etc.