| elasexygagica a întrebat:

Baietziii,batting eyelashes e adevarat ca voi in fiecare dimineata aveti erectie? Cum va simtiti? Va place? drooling

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Foarte bine dar mereu ma intreaba prietenul meu"cand vine Ela"?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fato,vezi ca multe se trateaza da' prostia nu!

| mgtow a răspuns:

Mai consulta personalul medical si vei afla ca nu toata lumea are erectii dimineata.

| Zenithf a răspuns:

Nu chiar in toata dimineata, da' imi place cand ma scol cu chef. laughing
Si cred ca si ei ii place, da' hai sa nu intram in detalii.hee hee

| Aylee a răspuns:

Pur si simplu avem o erectie, nu ca ne place sau ceva, se scoala si cel de jos cum ne sculam si noi. E ceva involuntar.

| lplostonyou a răspuns:

Nu chiar in fiecare dimineata,dar de obiceei da, da te simti bine in acele momente, in clipele acelea ai un chef de a intretine relatii sexuale cu fete/femeihappy

| Allexis a răspuns:

Mda, facem gauri in saltea dimineata. Ce griji ai si tu... :p

| giuly a răspuns:

@dezvirginel, daca ma inveti si pe mine sa ridic anusul ai o bere virtuala!

| CodrutM a răspuns:

Pana la 40-50 de ani avem erectii matinale, doar zilnic, fara exceptie, cu aproximare de la mine zic... pana la 20-25 de ani.
Eu am 17 si nu e zi sa nu dorm la "cort" laughing

PS: E de doua persoane cortu' meu, te bagi?

| Kazimir a răspuns:

Iti dai seama ce fericita e prietena mea cand se trezeste dimineata... ca poate receptiona cu antena mea orice post radio/tvbatting eyelashes

| valy1233 a răspuns:

Erectie nu, dar pl sculata e laughing)

| Parmalat a răspuns:

Lol laughing pai voua trebuie sa va placa, nu noua

| MetalRocker a răspuns:

Daca esti acolo imi place

| UrbanNinja a răspuns:

Ce griji ai si tu.

| dezvirgiel a răspuns:

Asa gandesti pentru ca ai fost crescut aiurea cu aceasta rusine. Daca o sa mergi la anul la Vama Veche o sa vezi ca exista si fete rase sau foarte excitate(ca mi s-a intamplat si mie, de ce vezi in jur) carora li se vede clitorisul, sau care atunci cand stau cu picioarele desfacute li se vede vaginul sau cand sa aseaza ridica anusul. Si ce? In general daca femeile se uita cu zambesc este pentru ca le place asa ceva. Cu toate ca nu trebuie sa te deranjeze, poti sa te duci in apa sa faci o partida de sex cu prietena si gata. Dar de exemplu anul asta am vazut la cativa metri de mine felatie la vama veche la ora 5 dupa-masa...plz.nu mai fii u asa de curioasa laughing