| elasexygagica a întrebat:

Baietziii, va place sa va dezbracati iubitele?love struck

Răspuns Câştigător
| MetalRocker a răspuns:

Nea doar pe tine love struck

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Si daca vor raci? laughing

| Picasso a răspuns:

Dezbrac si fara sa ating big grin

| EuCuTine a răspuns:

Imi place sa le dezbrac pentru ca face parte din preludiuwinking dar daca ele nu vor atunci nu insist. Ciusss

| Ileana_6025 a răspuns:

Mai elasexygagica, te-am urmarit ceva timp si mai mult de 12 ani nu iti dau. Eu zic sa lasi sexul pentru ca nu e de varsta ta, si sa te duci pentru numele lui Dumnezeu sa inveti. Sau na, du-te la un suc, fa-ti o viata SOCIALA, las-o pe aia SEXUALA.

| Piuliță a răspuns:

Neaah, e mai bine s-o facem imbracati straight face.

| MenCool a răspuns:

Doar pe tine xD

| PastilutzaColorata a răspuns:

Ati ajuns asa de prosti baieti ca nici nu mai stiti cum era mai demult niste copii amarati si pricjiti si acum da intreabarea si raspunsu bine inteles ca doar p ea sa o dezbracati ca ea are **** de la armani sau ceva de genu nu cred ca nu aveti iubite... deci eu cu ileana sa fim intelese pentru ca pitica asta are numa 12 ani credeti ca o fata normala chiar si o pitzi ar intreba asa ceva pe TPU si pitzipoancele sunt mai destepte scuze da o sa i spun lui admin sa i dea boot pentru ca prea, prea s-o jmecherit TPU asta