| anonim_4396 a întrebat:

Bine! mie imi place de un baiat si am impresia ca ma place si el, eu sunt venita la o scoala noua din clasa a-2-a,si dansul la fel si la aceiasi scoala,doar ca este mai mic cu un an ca mine,iar el seamana foarte,foarte mult cu mine,cateodata cand este cu alti baieti :rade de mine,sau ma trage de haine,striga dupa mine, ma face"sexista", serios ce-o mai fi insemnat si asta..insa eu mi-as fi dorit sa nu-mi fi placut de el,deoarece multor fete le place de el,si cu unele fete a facut,stiti voi ce,scarbos,si de aceea nu prea l-as vrea, insa el cand este singurul nu-mi face nimic,evita sa ma priveasca,si eu la fel,insa cand ne uitam amandoi unul la altul,parca trece o sageata asa prin mine, deci ce ziceti, ma place?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Greselile nu sunt din cauza tastaturii ci a faptului ca te preocupi de baieti prea mult, ca nu stii pe ce lume traiesti si mai bine ai invata putina gramatica.
Si in reply ai scris tot aiurea - se spune dati. Nu iti zic cu rautate ci cu ironie pentru ca atunci cand pretinzi raspunsuri de la noi, se vor gasi destui sa te ia peste picior pentru felul in care intrebi. Deci concluzionez ca sa nu-ti ametesc creierul - pune mana pe gramaticaaaaaa!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate da, poate nu laughing

| culmea a răspuns:

Nu cred.

| critiannnnuu a răspuns:

Nu bagati in seama greselile,din cauza tastaturii, nu am scris prea corect, cam aiurea, dar sper sa intelegeti, sa-mi da-ti un raspuns superb! multumesc!:*