| Suntsaracnuambani a întrebat:

De ce nu găsesc pe eMag vibratoare (pentru sex)? Cum trebuie să caut?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu sunt pentru cosum larg si nici pentru minori, fiind aprobate si legale numai in magazine specializate pentru adulti.

Oricum tu nu ai voie la asa ceva ca bagi in gura la anisorii astia!

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru3131 a răspuns (pentru Suntsaracnuambani):

Violeta le stie pe toate. E ceva sefa aici. Sigur face parte din echipa TPU.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Suntsaracnuambani):

Dupa felul intrebarilor pe care le pui pe aici si limitarea ta intelectuala, varsta este la 14-15 anisori.

| MrMishu a răspuns (pentru Violleta2022):

Criminala doamna! Sunteti criminala! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă l in pace nu are ce să înțeleagă!

| Alexandru3131 a răspuns:

Cauti aparat pentru masaj, si iti va da vibratoare

| MrMishu a răspuns (pentru Alexandru3131):

Client fidel este?

Răspuns utilizator avertizat
| Ionel25631203 a răspuns:

Mai lăsați l in pace e un copil care vrea sa se dea mare cared că vine dintr o zona slab dezvoltată a țării unde nu a primit o educație foarte amplă și în fond el vreia doar un răspuns

| MrMishu a răspuns:

SEXUL se face cu oameni nu cu vibratoare!