| Nicol_Iepuras_1998 a întrebat:

Am 17 ani eu si iubitul meu, suntem amandoi virgini si vrem sa ne incepem viata sexuala, sfaturi, va rog

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

In primul rand: sa stie ce are de facut. Te excita bine inainte, bei un pahar de ceva alcoolic si dulce sa te destinzi (dar nu mai mult). Nu ai de ce sa fii speriata, relaxeaza-te, ai incredere ca va fi bine. Ar fi bine ca el sa stie ce trebuie sa facaimediat dupa (pupat. mangaiat, apreciere). Chestiile astea sunt de baza.
Optional: muzica romantica, dar data incet si sa nu capteze atentia, lumanarele, betisoare parfumate (santal, ylang ylang, mosc, patchouli), sampanie, un tort cu multa ciocolata (fetele mor dupa asa ceva), petale de trandafir, asternuturi de matase.
Mult success!