| Andreea_4778 a întrebat:

Am 17 ani si am un iubit stabil.Am incercat sa facem sex anal pentru prima data. Problema este ca nu am avut prezervativ deoarece nu ne asteptam la acest lucru. El a scos... inainte sa termine si de aceea cred ca existe sanse mici ca eu sa fiu insarcinata. Dar totusi exista vreun risc? Va rog frumos ajutati-ma. Stiu ca trebuia sa facem protejat dar nu pot da timpul inapoi.

12 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu ramai insarcinata prin sex anal. Dar sincera sa fiu nu inteleg de ce va place atat sexul analstraight face tu nu sti ca astfel poti lua diferite boli cu transmitere printre care HIV e cel mai mare risc. se poate sa se formeze o astfel de boala grava, avand in vedere ca e mediul cel mai propice de a apare diferiti paraziti. Ai grija si pe viitor fa sex normal cum a lasat Dumnezeu, nu mai inventati voi.

| foxi a răspuns:

Mai bine faceai oral.ca tot nu ramaneai si iti ramanea rozeta intacta! acum... o sa faci imprastiat!

| AndrogynBeauty a răspuns:

De la sex anal nu rămâi însărcinată, nici dacă termina în interior.

| Crs a răspuns:

Prin sex anal nu ai cum sa ramai insarcinata nici daca isi da drumul in tine happy! Singurul mod prin care poti ramane insarcinata este sexul vaginal!

| danielagoldica a răspuns:

Eu cred ca ai sanse sa ramai insarcinata prin sex anal, dar ai mare grija ca in acest caz vei naste un copil negru.

| iubita_7611 a răspuns:

Documenteaza-te si tu inainte sa ti-o tragi oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut sex anal nu ai cum sa ramai insarcinata si mai ales daca a scos-o inainte sa termine sat. daca faci sex anal nu ramai insarcinata pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 17ani si te mananca...

| Andreea_4778 explică:

Multumesc pentru raspunsuri celor care nu si-au batut joc. M-am documentat si pe google dar adevarul este ca sunt destule pareri. De asta am ales sa va intreb pe voi.Pe net toti se contrazic, unii au spus ca da, altii ca nu... Nu stiu ce sa mai cred:-(

| bobomik a răspuns:

Sex anal. dc ai scris bine si sti ce inseamna sexul anal ai sti ca nu ai cum sa ramai insarcinata pentru ca nu in fundulet ai ceia ce trebuie pentru a concepe un bebel sper ca te-ai lamurithappy

| marian_3863 a răspuns:

Am si eu o intrebare, daca am facut sex neprotejat si cand am simtit ca ma termin am scos-o dar am stropito pe picior si langa vagin si ei peste 2 zile trebuie sa-i vina stopu, e posibil sa ramana insarcinata?