| Monstrul a întrebat:

am 17 ani si vreau sa-mi incep viata sexuala. Am incercat sa-mi pun un prezervativ dar e destul de larg... oare o deranjeaza pe partenera mea?

13 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Prezervativele vin pe marimi sa stii. Daca iti pui unul larg e posibil sa iti iasa si o sa aveti 18 ani de belele

| OnuOnulică a răspuns:

Eu zic să mai aștepți măcar până la 18-19... poate atunci nu o să fie așa larg prezervativu.

| Naяutσ a răspuns:

O sa te deranjeze pe tine cand o sa-i platesti pensia alimentara copilului tau.

| Monstrul explică (pentru Naяutσ):

Glume n-ai?

| Naяutσ a răspuns (pentru Monstrul):

Ba da, dar credeam ca vrei adevarul.

| sofisis a răspuns (pentru Monstrul):

Nu glumeste. Exista un motiv pentru care se fac pe marimi. Trebuie sa gasesti marimea TA. Pentru ca daca il iei prea mic o sa iti afecteze circulatia sangelui si performanta in pat,.
Daca il iei mai mare, o sa iasa si o sa ejaculezi pe langa.

| Cristiann25 a răspuns (pentru Naяutσ):

Tu ii spui adevarul si el zice ca faci mistolaughing.

| Seepty a răspuns:

Stai linistit nu o va deranja, ci din contra ii va placea.

| stark47 a răspuns:

Perzervativele sunt pe marimi, nu te sfii cand te duci la farmacie sau de unde le iei tu s aceri numere mai mici.nu ai de ce sa iti fie rusine, si chiar dca e, eu zic ca ar fi o rusine mai mare sa o lasi pe tipa insarcinata pentru ca prezervativul nu a fost corespunzator, nu crezi?

| Freddie23 a răspuns:

Cumpara Love Plus, alea sunt mai mici. Durex e mai marisor, nu folosi prezervative de calitate slaba, pentru ca pe langa riscul mai mare de a se sparge, exista si riscul sa faci tu sau fata o iritatie destul de urata!

| ElenaRomann a răspuns:

Mai bine asteptati sa intemeiati o familie. Altfel, consecintele acestor greseli se vor resimti mai tarziu;

| danyel2012 a răspuns:

O sa vezi asta cand o sa ajungi acolo, daca zice ca o deranjeaza ai gasit raspunsul la intrebare!

| ionajuta a răspuns:

Daca e larg baga si testiculele