| OanaAlexandra123 a întrebat:

am 18 ani. Am un iubit si sunt impreuna cu el de 2 luni. M-am gandit sa-i fac sex oral, ca tot este maine 14 februarie. Mentionez ca deja am avut contact sexual. Ce parere aveti? Ar fi un cadou destul de bun?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu stiu daca chiar dupa oral tanjim noi cel mai mult, cred ca dupa penetrare vaginala e mai ok, tu faci cum vrei, e ok un oral

24 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă altceva în afară de sex oral nu îi poţi oferi de ''Ziua Îndrăgostiţilor''...

| JohnnyBi a răspuns:

Si nu uita cand esti cu morcovul in bot sa canti "zarzarica zarzarea"

| OanaAlexandra123 explică (pentru JohnnyBi):

Ce? Esti un frustrat din friendzone? Imi pare rau pentru tine.

| JohnnyBi a răspuns (pentru OanaAlexandra123):

Mda, asta era. numai ca eu anul trecut am trecut prin mai multe femei decat ai trecut in viata asta tu prin ani, si daca vrei iti dau si numerele de telefon sa iti confirme.

daca nu intelegi sarcasmul si ironia, cu botul in microfon iti este locul. nu e nimic rusinos, in final o muje tot o muje e. cand va despartiti el o sa faca misto de tine si tu nu ai cum sa te aperi rolling on the floor. bafta la cantat in flaut

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri si sa profitati din plin, rezumativa doar la sexvte felicit pentru ca esti o fata cu mintea deschisa!

| Emilian65 a răspuns:

Intreaba-l daca ii place acest cadou. Poate vrea altceva care sa-i placa mai mult.

| Staind a răspuns:

Nu stiu, este?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Da, imi place ca ai initiativa. Have fun si happy Valentine's day!

| JustStitch a răspuns:

E un cadou minunat happy

| bogdan72 a răspuns:

E un cadou fantastic, nu-i asa ca l-a apreciat?

| WeAreSmart a răspuns:

Tie ti-ar placea sa primesti un sex oral de 14 februarie? Eu de exemplu as vrea ca iubita sa imi gateasca un tort mare si dulce; 3

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Daca este pregatita, o poti face, ia-l incet, arata-i ca tu esti sefa, ca tu esti la conducere, o sa iasa bine.

| Biu009 a răspuns:

Ce baiat ar spune ca nu e un cadou bun? Sa fim serioaselaughing

| intelboss a răspuns:

Dupa o plimbare in 2 dupa un film poti sa il rasfeti cu un oral se va bucura nespus doar ca inainte de asta poti sa il intrebi daca ar vrea cu 2 minute inainte sa nu te considere o usuratica... oricum va zice da si daca tot faci ai grija cu sperma incearca sa o iei in gurita bafta

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salu Oana,
Din pacate la fel ca si Loriana97 iti spun si eu. Eu Cred ca trebuie sa ii oferi un alt gen de cadou. ceva material ori ceva sa fie entimental, ca multi au inteles ca ziua Indragostititilor este ziua in care partenera ii ofera partenerului cadou o partida de sex este cu totul altceva. Draga mea 2 luni nu consider ca este suficient pentru a vedea cat de adevarat te iubeste, sper ca nu cumva dupa despartire..sa nu se intample sa auzi ca el s-a laudat la toata lumea ca tu esti o...Si daca este sa vorbim strict pe acest subiect eu cred ca nu exista o anumita zi in care sa faci astfel de cadouri...Eu ma gandesc mai bine sa il iei, sa va plimbati sa ajutati pe cineva sa gatiti vceva impreuna..cu totul altceva si daca la finalul serii totusi se simte prea multa dorinta in jurul vostru atunci te sfatuiesc sa te rezumi doar la un sex normal nu anal si nici oral.
Din partea mea va doresc multe zile lungi de iubire.
Cu Drag
Roibu Constantin!

| OanaAlexandra123 explică (pentru Villan_Ek_1994):

Da. eu ma gandeam la ceva mai special decat o simpla plimbare. Nu prea as vrea sa-i ofer ceva material, deoarece are cam de toate.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Villan_Ek_1994):

Ce sfat de mamaie

| Loriana97 a răspuns:

Fara suparare, draga mea, daca relatia ta se bazeaza numai pe actul sexual; DA este un cadou.Iar daca relatia ta este mai mult decat sa faci sex cu el, NU este un cadou. Oricum in ambele cazuri, este o prostie sa daruiesti cuiva un astfel de "cadou". Daca intelegi ce spun!?

| OanaAlexandra123 explică (pentru Loriana97):

Da, se bazeaza.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Loriana97):

Minte incuiata

| Loriana97 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Parerea ta este ca eu am o minte incuiata, fie si asa.Dar daca tu esti mai presus de mintea mea incuiata. Lumineaza-ma! Vreau si eu sa vad cat de departe poti merge cu jignirile sau cu "sfaturile" tale.Si mai facut curioasa cata prostie poate detine un om.