| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 21 de ani si iubita mea 17...Aseara i-am facut sex oral pentru a doua oara si dupa un timp am inceput sa simt gust de sange in gura. E posibil sa ii fi ajuns cu limba pana la himen? Mentionez ca este virgina si i-am bagat toata limba in vagin,de ciclu nici nu se pune problema, trebuie sa ii vina pe 20 sad rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

E ceva cam dubios acolo. Ideea e ca nu ai cum sa ai rupi cu limba Himenu sa fim sinceri.Pt Dezverginare e nevoie de ..si cu degetu dar destul de greu.Eu spun ca ori ea a racita si are o Infectie interna, Ori de la vreme i s-a dereglat ciclu.Ai grija.

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

Tin sa va spun ca nu mai este virgina....totul s-a intamplat cu limba sad

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Himenul este exact la intrarea in vagin, deci evident ai ajuns la el. Dar ma indoiesc ca l-ai fi putut rupe cu limba. partenera ta sa discute problema cu un ginecolog.

| CoquineNoire a răspuns (pentru Brigaela):

Si ce sa-i zica ginecologului?
ca i-a bagat iubitul toata limboaca in vagin si ca nu stie de ce sangereaza?

eu cred ca de atata pofta ti-ai muscat limba in timp ce ii faceai oral.

| Brigaela a răspuns (pentru CoquineNoire):

Da, sa ii spuna ce s-a intamplat, sa vada daca gaseste sursa de sangerare

| Alison95 a răspuns (pentru CoquineNoire):

rolling on the floor))))

| Doηηa a răspuns:

rolling on the floor

| Vvistula a răspuns:

Poate ca a fost doar o defloarare, nu e nimic grav.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cumva ai si ciupit-o cu dintii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti prost!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ai lăsat-o şi însărcinată, mai ştii.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Marea ta greseala este ca te-ai nascut.