| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat acum o luna, adica pe facebook. El are 20 de ani si eu am 15. Am vorbit si m-a intrebat daca am iubit si i-am zis ca nu si m-a intrebat daca vreau sa stau cu el si i-am spus ca nu ca, nici macar nu e cunoastem. El este din Bucuresti si eu stau undeva pe langa Bucuresti ( nu foarte departe, la o ora distanta ). Zilele trecute m-a bagat iar in seama si iar m-a intrebat daca am iubit si i-am zis ca nu si m-a intrebat iar daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca e chestia cu distanta, adica nu prea o sa avem cum sa ne intalnim. Acum nu m-a mai bagat in seama si nu am mai vorbit si vreau sa ma bage in seama, dar mie mi-e rusine sa-l bag, dupa ce l-am refuzat. Chestia e ca e o diferenta de 5 ani intre noi si nu stiu cum o sa accepte parintii..si nu stiu ce sa fac.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foarte bine ca nu te mai cauta pentru ca tu fiind minora ii cauzai probleme

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te cuplezi cu unul mai apropiat de varsta ta si de asemenea sa domiciliati pe cat posibil relativ aproape unul de altul ca distanta, pentru a va putea intalni si vedea cat mai des si cat mai mult. Distanta este cel mai mare dusman al unei relatii. Succes.

| sofisis a răspuns:

Nu exista absolut nici un motiv pentru care tu sa ai o relatie cu acest BARBAT.
1. Tu esti inca un copil, el nu.
2. E relatie la distanta.
3. Nu l-ai cunoscut, nu stii ce ii poate pielea, daca e sau nu periculos pentru tine sa te aflii in preajma lui.
4. Nu vad de ce el la 20 de ani ar sta sa piarda timpul cu o pustoaica de 15... poate asa, de amuzament pe net.
5. Cu siguranta NU vrea o relatie pe bune cu tine.

| Oana92 a răspuns:

Da-i pace, omul are 20 de ani in buletin, a minte n-are nici pe sfert. Cauta un alb baiat, unul real, nu virtual, si mai apropiat de varsta ca tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu chiar crezi ca isi dorea o relatie serioasa cu tine? ''open your eyes little girl!'' voia doar sa te @#$%!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Curiozitatea fetei "incepatoare".Hai sa-ti spun o treaba : Sa fii constienta ca tu daca te cuplezi cu baiatul in cauza el o sa vrea sa faceti sex.Esti sigura ca vrei sa te cuplezi cu el? Sau tu crezi ca a vazut intr-o fata de 15 ani o femeie independenta si in acelasi timp sexy? Nu.Think,think,think!

| IonutzMariusz a răspuns:

Nu, practic o să te manipuleze (nu fizic) ci mentalwinking