| Rebek_5775 a întrebat:

am facut sex in timpul menstruatiei, in primele 10 minute nu am folosit prezervativ, oricum el nu s-a terminat in mine. Dar exista sansa de a fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Poti ramane insarcinata si in timpul menstruatiei! Chiar daca sansele sunt foarte mici, orice contact sexual neprotejat realizat in timpul menstruatiei poate duce la o sarcina.Dar daca el nu s-a terminat in mine, nu esti.P.S. Fa un test dupa doua saptamani.

5 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Nu,nu exista

| Georgy_7404 a răspuns:

Nu nu ramai daca nu a ejaculat in u

| UPSsss a răspuns:

In timpul mentruatiei nu ramai insarcinata!

| adinutza_9584 a răspuns:

Daca el nu a ejaculat nu poti ramane insarcinata.Ar trebui sa folosesti metoda calendarului: 10 zile inainte de menstruatie si inca 10 zile de la inceperea menstruatiei se zice ca poti face sex neprotejat si nu ramai insarcinata. La mine merge metoda asta. Sper ca te'am ajutat! Funda?

| Rebek_5775 explică:

Ok multumesc mult big grin