| 9TraficantaDeIubire9 a întrebat:

Buna am fost cu un baiat vara trecuta si m-am despartit de el ca ma mintea (eu sunt genu de persoana care nu suporta minciuna) si l-am lasat pentru altul si el s-a suparat ca "mi-am batut joc de el" cica
si acum nu stiu cum de la o vreme am ne-am intalnit intamplator cu niste prieteni comuni... si suntem prieteni, dar mi-a zis varu lui ca vrea sa isi bata joc de mine, gen sa se razbune
intrebarea e mai mult pentru baieti
voi cum v-ati razzbunat pe fete? doar ca sa stiu de ce sa ma feresc happy

5 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Simplu ma sarut cu una in fata ta, sa vezi ce ai pierdut.

| Karlitta a răspuns:

Cred ca o sa.ti faca ce i.ai facut si tu...

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Iti zic eu ce o sa iti faca : nimic laughing
cand te va vedea se va rusina si va merge acasa sa o mangaie pe Palika cu Mana dreapta

| Muraru_Dani_1971 a răspuns:

Probabil vrea sa faca dragoste cu tine cu inca un baiat adica 2 cu tine

| 9TraficantaDeIubire9 explică:

Problema e ca nu ma doare... cred big grin
dar eu nu sunt o persoana geloasa. poate sa-i dea si limbi in p.