| spawni a întrebat:

Am iesit cu o fata azi, dar mie numai de la a doua intalnire mi se pare normal sa o sarut. Acum aici e intrebarea, in ce mod pot aplica sa o sarut sau ce sa ii spun inainte ca o sarut? Ceva de genul. ' Vreau sa iti arat ceva important' si o sarut! Alte pareri. multumesc! Va rog fara rautati!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intotdeauna momentul unui sarut apare instantaneu, fara planificari si scenarii prestabilite.Sarutul este rasplata unui comportament adecvat care determina partenerul sa simta dorinta de a-si exprima recunostinta sau placerea de a fi cu el/ea. Poti fi sigur ca va urma si mult doritul sarut la momentul potrivit.Totul se rezuma la faptul sa-l meriti. Succes.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E nu asa frate pe sec, mergeti in club dai de baut sa vezi atunci nebune

| neutrino a răspuns:

Nu o pacali asa, dar ii poti cere voie politicos sa o saruti!

| LoveSleep a răspuns:

Te-ai stricat? Nu-i spune nimic și nu planifica nimic. Ieși cu ea normal și când crezi ca e momentul, o săruți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu-ți mai fă planuri. o să vină momentul potrivit mai devreme sau mai târziu și o să știi atunci ce e de făcut. nu forța lucrurile.

| AndyKama a răspuns:

Salut spawni.
Intram intr-un domeniu extreme de personal si in acelasi timp diferit pentru fiecare in parte.
Iubirea este genul de sentiment care nu se planifica de acasa, ci se realizeaza fiecare gest spontan si natural.Prin urmare, daca vrei sa fii baiat destept, la o doua intalnire fa fiecare pas asa cum iti dicteaza inima pe moment...Nu falsa sentimentele,nu vei simti nimic la finalwinking. Daca vrei sa o saruti, sarut-o, cum stii, cum crezi, cand vrei.In toata aceasta ecuatie, esti doar tu si ea.Nu eu sau oricine altcineva va postawinking