| BaByDoLL_3145 a întrebat:

am inceput de curind o relatie cu un baiat. Vorbeam pe teme deschise, si mi-a spus ca n-ui plac fetele virgine, ca nu au experienta, trebuie sa le inveti etc/etc. Dar eu sunt virgina, ar fi cazul s-ai spun ori nu?

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai ce plin de el este! Uite unde era experimentatul.
Unul care să te aprecieze așa cum ești nu poți găsi?
Lasă-l în lumea lui.
Pa, pa.

| fabiola a răspuns:

Unde ai invatat tu ca nu-i se scrie nu-i si sa-i il scrii s-ai? Si ca sa-ti raspund la intrebare:cine se lipseste sa invete, cine vrea experienta... vrea sex si nimic mai mult!

| butterfly27 a răspuns:

Eu zic k daca tine la tine nu-i pasa daca esti virgina sau nu.In loc sa aprecieze virginitatea, k este un lucru atat de rar in zilele noastre.Eu zic sa-i spui, daca chiar il intereseaza, dar daca face figuri eu l-as lasa in pace k pur si simplu nu merita! Sper ca te-am ajutat:*

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca nu stie sa aprecieze puritatea unei fetestraight face aici zice totul, si cred ca nu e corect sa te dai pe mana lui, pentru ca nu apreciaza ceaia ce are langa el, vrea fete rutinate care poate sa faca din ele oricestraight facestraight facestraight face

| bughy89 a răspuns:

Pai inseamna ca el nu vrea o relatie serioasa ci doar distractii. Oricum indiferent cati ani ai sau ce ai in cap parerea mea e ca nu ar trebui sa iti incepi viata sexuala cu oricine. Ar fi bine sa faci pasul asta cu persoana pe care o iubesti.

| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai spune-i

| ROB3RT89 a răspuns:

De ce sa te ascunzi de el? Mai devreme sau mai tarziu va afla! Daca te place, te place asa cum esti! Ce daca n-ai experienta, sunt lucruri mult mai importante intr-o relatiehappy

| Rebecca009 a răspuns:

La 19 ani, in mod ciudat, si la gramatica esti virgina

| SmRpT a răspuns (pentru Rebecca009):

Esti cam isteata tu asa de felul' tau!winking

| Rebecca009 a răspuns (pentru SmRpT):

Multumesc :")

| Analytical a răspuns (pentru SmRpT):

E cam proasta asa de felul ei, crezand ca prin "misto" si atat, isi arata cultura si inteligenta ei slaba. in loc sa ajute, isi pierde timpul pretios pentru noi. iti dai seama cat de proasta trebuie sa fi sa faci asta! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica el sta cu o fata doar pentru s. x mai bine il lasi e parerea mea.asa a facut o fosta colega a stat cu un baiat un an, ea era virgina si el a vrut sa se culce cu ea, ea a vrut si acum nu mai sunt impreuna si mama fetei nici nu stie ca si-a pierdut virginitatea ce inseamna un lucru mare la o fata...deci te sfatui sa nu faci vreun pas gresit. e un sfat. p. s am 17 ani

| NeneaGogu a răspuns:

Trebuie sa-i spui, poate el vrea sex si tu nu esti pregatita pentru asa ceva

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru NeneaGogu):

De când ajuți tu lumea?
Dai de bănuit să știi...

| NeneaGogu a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Jenico waiting, hai ca ieri te-am lasat sa te iei de mama de doua ori, ieri cand m-am referit ca vreau sa-ti zic ceva a fost pentru simplu motiv ca "statutul de junior" nu-mi permite sa trimit mesaje, daca tu te uiti in gura altora nu am ce sa-ti fac, sa nu ma superi ca te spurc in limba aia secreta care o mai folosesti, te rog... raapunsurile mele sunt pe masura intrebarilor, ochei?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru NeneaGogu):

Dăci îmi pare cu sorry dar... ce am scris mai sus este decât ironie. dar ce să faci cu hăștia serioși?!

| V1sL0w a răspuns:

Spune-i. nu incerca ce nu-ti place tie sa faci

| OnCore a răspuns:

Spune-i deoarece daca nu-i spui pana la urma va afla. Si cati ani ai?

| FaraNume2014 a răspuns:

Buna. cel mai simplu ar fi sa vizitezi un sex shop happy sau incearca cu morcovi

| BaByDoLL_3145 explică:

OnCore-19 ani

| Georgiana_Oana_1993 a răspuns:

Spune-i daca te iubeste si isi doreste sa fie cu tine din suflet asta nu cred ca va mai contahappy