| mindandspirit a întrebat:

Am 24 de ani si sunt virgina. Baiatul pe care il plac de 4 ani tocmai mi-a spus ca ma place si vrem sa facem dragoste. Sa ii spun ca sunt virgina - o sa o considere o ciudatenie sau mai sunt fete virgine la varsta mea si nu trebuie sa imi fie rusine?

Răspuns Câştigător
| pentruunusuntpermisa a răspuns:

Normal ca nu o sa te considere o ciudatenie.de fapt. depinde de caracterul baiatului. daca e unul fitos crede-ma ca o sa te considere o ' fraiera '... dar daca nu are astfel de caracter crede-ma ca va fi incantat! mai ales ca baietilor le place sa dezvirgineze fete laughing pune mana la treaba si stai linistita nu-ti fie rusine...altfel o sa te creada o PROASTA laughing ai grija de corpu tau love struck acum FUNDAAAA love struck

11 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine spune-i pentru ca chiar daca nu ii spui o sa isi dea seamalaughing.

| elasexygagica a răspuns:

Dumnezeule cum sa fi virgina la 24 de ani? ceai facut in pana acum? ai stat numa in casa?

| Angelique a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-ti fie rusine! Dupa parerea mea o sa te aprecieze mai mult baiatul acela pentru ca te-ai pastrat atat de mult timp pentru el! Deci felicitari si Succes!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bravo! Nu multe fete se pot lauda ca mai sunt virgine si de aceea esti speciala si ai credinta. Daca el considera asta o ciudatenie nu te merita. Sfatul meu este sa mai astepti, amorul este un dar de la Dumnezeu care trebuie practicat dupa casatorie. Cand va veni momentul spune-i sa te ia usor si sa aveti un preludiu lung lung.

| Yaguar a răspuns:

Un baiat va aprecia mult asa o domnisoara. Majoritatea baietilor doresc sasi aiba o prietena virgina dar nu o curva.
Eu pots satsi spun : Respect din partea mea.

| Anndrey1234 a răspuns:

Mie personal nu imi plac toate cu***le.bravo tie ca inca mai esti virgina! sunt sigur ca acel baiat va aprecia acest lucru.

| GabiStory a răspuns:

Pai nu ar trebuie sa fie ceva ciudat asta eu am cunoscut femei la 30 de ani care erau virgine deci este OK ^^ App ai grije ca sa te iubeasca cu adevarat si sa nu vrea doar o noapte cu tine.

| Murzik a răspuns:

Daca te iubeste te va intelege!

| clauphotograph a răspuns:

Lasa un id si vbim mai multe:*

| VaLeNTyNNN a răspuns:

Nu ai nici un motiv sa-ti fie rusine! Eu unul sunt impresionat ca o fata de 24 de ani este virgina, daca as fi in locul iubitului tau as aprecia foarte mult! Poti sa-i spui cu toata increderea

| mindandspirit explică:

@elasexygagica Nu, nu am stat numai in casa... numai ca nu a fost nimeni pana acum pe care sa iubesc cu adevarat - iubirea aia care iti da sentimentul ca poate lumea sa se sfarseasca si nu mai conteaza nimic decat ca tii de mana omul pe care il iubesti.

@ restul multumesc pentru raspuns, m-am mai linistit, e un om extraordinar, deci chiar sper ca va intelege.