| denisa_2911 a întrebat:

am o intrebare:OB-ul te poate dezvirgina?:O:O:O

Răspuns Câştigător
| emanuelf a răspuns:

Depinde cat de strampta esti la "pasarica". Desi sunt baiat, dar stiu ca exista OB-uri de diferite dimensiuni. Asadar, daca il folosesti pe cel mai mare si ai himenul putin flexibil te poate dezvirgina. E posibil ca OB-ul sa-ti rupa himenul doar partial.

5 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

In locul tau eu nu as folosi nici de alea de virgine nici de astea pentru ca nu se stie cum il bagii si poate te dezvirginezi asa ca ai grija renunta la ele

| madalina_8123 a răspuns:

Daca stii sa le folosesti, nu. Numai ca tamponul intern nu e intotdeauna recomandat. Poti face si infectii de la el. Daca nu ai o menstruatie cu atat de mari probleme, foloseste metodele clasice.

| georgy90 a răspuns:

Eu am folosit si folosesc si pe mine ma dezvirginat deci... se poatewinking

| Laura_5858 a răspuns:

Exista OB-uri speciale pentru virgine. ca sa nu se simta incomod, dar nu. Nu te poate dezvirgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca ai himenu`elastic nu te poate dezv nu am icnerkt da ia-l sj uh pe cel mai mik eu am icnerkt cu unu mik sj m-a durut ingrozitor