| anonim_4396 a întrebat:

Daca doar ma "linge" la p***a, ma poate dezvirgina?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrebare pusă de copil de 5 ani, dar cred ca si unul de 5 ani stie, spre deosebire de tine, dezvirginarea se face numai prin sex.Ce varsta ai? Esti băiat sau fată?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar daca te linge cu pla

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea stii ce presupune virginitatea nu?

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin cunilitie se poate produce, placere, satisfactie si/sau orgasm, insa in mod absolut sigur in nici un caz nu se poate produce/provoca dezvirginarea unei fete/femei. In consecinta raspunsul corect este un NU categoric, astfel ca in continuare vei ramane VIRGINA. In urma practicarii oricarui tip de masturbare starea de virginitate ramane neschimbata fiindca virginitate reprezinta de fapt o stare, un concept de ordin psihic si mintal. In fapt si realitate, virginitatea reprezinta "starea de puritatea" a unei fete fecioare care pana in momentul respectiv nu a intretinut contacte sexuale reale. Virginitatea se pierde, sau mai corect spus dispare, numai in clipa/momentul in care un penis real/adevarat, al unui baiat/barbat intra in contact direct cu himenul/vaginul fetei respective. In cazul tau nu s-a produs nici macar DEFLORAREA "pasaricii" tale fiindca in mod foarte sigur himenul deocamdata este/a ramas intreg/intact. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Daca nu are loc penetrarea, nu se poate produce dezvirginarea propriu zis.

| Sofer a răspuns:

Categoric nu. nu are cum cu limba.

| JustStitch a răspuns:

Nu te poti dezvirgina de la sexul oral

| Fatanumarul1 a răspuns:

Daca o are lunga si ti o freaca in gaura inainte inapoi posibil hahahah

| Samantu_Astrid_1969 a răspuns:

Deci... mental nu esti virgina, dar fizic esti
Fizic nu mai esti virgina atunci cand se rupe himenul
Mental nu mai esti virgina atunci cand ai parte de orice fel de experienta sexuala