| CrazyGirl a întrebat:

Am o intrebare pentru fete! Am 19 si o problema mare pentru mine pentru ca simt durerea pe pielea mea.Ma dor sanii foarte tare sunt foarte tari nu suport nici sutienul pe mine nici jetul de la dus nu pot nici sa-i ating sunt de 3 zile la menstruatie si a inceput sa ma doara a doua zi, dar acum 2 zile m-am culcat cu iubitul meu (nu am facut prostii pentru ca eu nu ma simteam bine )si am dormit in brate la el si am stat foarte lipiti pentru a-mi calma durerile de burta pe moment nu am simtit durerea dar a doua zi da si nu stiu daca e de la asta am 19 ani nu stiu cat ar putea sa-mi mai creasca pentru ca sincera sa fiu am destul nu-mi mai trebuie nnu am nici noduri sau chestii pentru ca am verificat si eu si mama si cea mai buna prietena va rog sa ma ajutati. FUNDA

Răspuns Câştigător
| PushOn a răspuns:

Wow ce sa spun... Adevarul Gol Golut
Ei bine CrazyGirl nu ssunt fata ini nici un caz dar tin minte una din fostele mele iubite ca a avut aceeasi problema si problema e cresterea sanilor in general dupa sex e normal ca sani sa se dezvolte, pun pariu ca iubitul lea strans in mana dupa sex.etc si daca faci sex si te masturbeaza e normal ca corpul sa se dezvolte...
(In cel mai rau caz du-te la o asistenta si intreaba problema ta), inteleg ca e grav ca repet una din iubite la fel a patit si a ramas la mine cam 1 saptamana deci daca ei ia trecut dupa o saptamana ar trebui sa iti treca si tie deci. Mult Noroc!

6 răspunsuri:
| TheSmith a răspuns:

O vizita medicala! pe TPU sunt multi "doctori" necalificati!

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Asa am o prietena... a fost la farmacie si a cerut o crema. s-a dat si peste cateva zile i'a trecut durerea. la ea nu era asa de insuportabil. poate ca e din cauza ca esti la menstruatie. ai mai avut astfel de probleme inainte cat timp erai la meentruatie? durerea de burta e normala, ca la orice femeie. daca durerile de san continua si dupa menstruatie eu zic sa-ti faci si un control la sani in caz de altceva. este gratuit!
bafta :* ai grija de tine!

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Daca vrei sa fii sigura ca nu ai nimic poti sa te duci la un control. Medicul iti va spune exact ce ai, exact ce trebuie sa faci pentru a scapa de durere si daca ai o problema grava se va rezolva pe calea usoara. Crede-ma

| razvy198 a răspuns:

Da

| CrazyGirl explică:

Esti chiar nesimtit ma nu am pus intrebarea asta pentru niste dobitoci am pus-o pentru fete am vzt ca ai rasp si l-am pu pe al tau castigator pentru ca altele erau niste iioteni mai mari ca ale tale da chiar nu ma intereseaza ca ai tu calificare pe p...