| sskrillex96 a întrebat:

Bună! Am o întrebare pentru fete. În timp ce faceți sex cu partenerul, cum va place sa fiți stimulate încât sa ajungeți cat mai repede la orgasm? Ma gândesc sa pun în practica cu partenera laughing. Accept și comentarii aiurea pentru ca știu ca vor fi destule.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stimulate?
Pai sexul al barbatului ar trebui sa fie cel acre "stimuleaza" vaginul atat de bine, incat sa produca orgasmul vaginal, dar "mai repede" nu inseamna satisfactie, ci dezamagire.

| alexandraionela1234 a răspuns:

In primul rând, poziția in care penetrezi cel mai adânc e "umeri craci" e cea mai intensă. Fa-o pe asta in timp ce ii freci clitorisul, încearcă întâi încet, dupa din ce in ce mai tare. O vei duce in al 9lea cer, si inevitabil va avea orgasm

| sskrillex96 explică (pentru alexandraionela1234):

"Combinația" asta o știam și eu, dar mersi ca mi-ai confirmat happy

| alexandraionela1234 a răspuns (pentru sskrillex96):

Pai da, e cea mai buna ❤️