| undeadsasuke34 a întrebat:

O mică întrebare pentru fete. Sa zicem ca faceti dragoste in pozitia misionarului (pozitia e doar un exemplu), si baiatul va penetreaza lent si romantic. Puteti sa ajungeti la orgasm daca el continuă tot in ritmul acesta? Sau trebuie sa mărească ritmul încet? Acum alta intrebare: daca puteți sa ajungeti la orgasm si daca baiatul va penetreaza lent, in cam cat timp ajungeti, comparat cu atunci când mărește ritmul? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Lent, cu preludiu bun si daca tin la el, il iubesc, ajung in 5 minute. Eu prefer lent, daca fac maraton nu prea ajung la orgasm. Am avut partide de 5 minute..care am avut 2 si de o ora...cand nu am avut niciunu, depinde si de stare si de alte chestii.

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Doamne, era sa ajung la orgasm si nu era lent, era asa ok si ma mangaia si toate cele. Mai si intra taicaso peste noi si eram atat de aproape doamne mi-o picat ceru-n cap rolling on the floor)) saracu om

| alina7322 a răspuns:

Da dacă o atingi în anumite locuri excitante : o mângâi pe spate, o săruți pe gat, pana la sâni iar apoi o lingi pe sani etc. Și sigur o sa ajungi la orgasm sper ca te-am ajutat! laughing