| anonim_4396 a întrebat:

La ce se uita fetele la un baiat? Noi baietii ne uitam la sani si la fund in general dar fetele la ce se uita?

Răspuns Câştigător
| ella369 a răspuns:

Sunt destule lucruri. Un zambet dragut iti poate atrage imediat privirea. O privire misterioasa la fel. Si crede-ma si noi ne uitam la corpul vostru. Sa nu ai impresia ca daca nu aveti sani noi nu ne uitam la pectoralii vostri. Sau noi nu aruncam privirea la cum aratati din spate. Sau daca aveti picioarele lucrate sau bine conturate. Singura diferenta e ca noi urmarim in ansamblu. Din cap pana in picioare din prima. Voi(nu toti) urmariti partile mai proeminente.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Majoritatea se uit la pachet, forma exterioara (daca e in forma sau nu) si la portofel sa fie cu bani, daca e gol cauta altul.

| princess97 a răspuns:

De obicei pentru o fata ii import felul cum un baiat vb,se comporta si nu felul cum se imbraca sau daca are bani, masini, vile etc

| comediant a răspuns:

Fetele se uita la incaltaminte probabilbig grinbig grinsau la urechi))

| CarlaElena a răspuns:

Eu clar nu m-as uita la un baiat care apreciaza la o fata doar sanii
si fundul. happy

O zi buna!