| GulDan a întrebat:

Noi baieti ne uitam la fund la fete punctul cel mai atractiv nu? Dar fetele la ce se uita la baietii?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La ce au intre picioare daca e mare si larga nu ezita sa-l cheme in pat.

| Aleeee95 a răspuns:

Si noi ne uitam la aspectul unui baiat, daca e ingrijit, daca se imbraca bine apoi la comportament!

| GulDan explică (pentru Aleeee95):

Dap asta stiubig grin dar o parte a corpului care se uita mai toate fetele nu e? cum ar fi pieptu. ceva de genu.

| OnuOnulică a răspuns:

1) Corect
2) Muschii.

| Crucified a răspuns:

La pWL4winking

| BlueViP a răspuns:

La chip si mai ales la ochi

| alinaiuliana89 a răspuns:

Eu ca fata tot la fund ma uit laughing)

| DraCuShoara a răspuns:

Bicepsi, tricepsi, patratele...etcwinking. Dar sa nu crezi ca fetele nu se uita si la fund laughing))))))