| Changes a întrebat:

Am o mică întrebare.M-am îndrăgostit de un băiat cu 2 ani jumate mai mic decât mine, eu am 18.La început am crezut că doar eu îl plac dar acum dă semen că şi fel mă place.O relaţie între noi ar fi ceva ciudat? Credeţi că voi fi criticată sau luată la mişto fiindcă sunt cu cineva mai mic decât mine?

14 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Poate vei fi criticata dar cel mai important lucru este sa tii cont de ce vrei tu, nu de ce vor altii. Daca tu iti doresti o reletie cu el, eu una nu vad nimic rau in asta. Lumea mereu va critica, indiferent de situatie.

| anonima20 a răspuns:

Hey.si eu am stat cu un baiat mai mic decat mine.si sincer au fost cativa care au ras de mine.dar mereu se gasesc persoane de tipul asta. oricum pe mine nu ma interesa parerea lor, daca mie imi placea asta era tot ce conta ..deci nu te lua dupa altii. important e ca te simti bine cu luiwinking

| Ame25 a răspuns:

Da, cred ca se va rade de tine dar daca iti place nu ar trebui sa te intereseze

| Azµre a răspuns:

Nu e nimic ciudat, ar putea chiar merge bine, ești mai mare ești mai matură ai putea să-l seduci și să-l pui pe linia de plutire + că oricărui băiat iar plăcea să aibă o iubită mai mare!

| Voidwithin a răspuns:

Faci ce-ti spune instinctu, parerea mea este ca e ceva normal nu inteleg de ce ar trebui sa rada lumea...

Răspuns utilizator avertizat
| e1xtz a răspuns:

Nu prea se potriveste mai..acum depinde de tine, pana la urma tu decizi ce iti place sau nu. Daca era 21-18 ani mai era cumva

Răspuns utilizator avertizat
| july00 a răspuns:

Si ce daca vei fi criticata, tu traiesti cu el nu cei care te critica, sa-si vada fiecare de viata lui, si eu zic sa nu te uiti dupa toti ce zic,!

| Alphabeat a răspuns:

Dragostea n-are varsta draga mea (daca ar fi fost sa zicem cu vreo 5 ani mai mic atunci era dubios).
Te salut!

| Robu_Alexia_1995 a răspuns:

Puteti fi impreuna nu conteaza varsta! :*

| EmanuelaRitisan a răspuns:

Nu e ciudata daca e iubire la mijloc..si gandeste-te ca cei din jur mereu vor vorbi indiferent de vasta. Cel mai bine e sa nu apleci urechea la vorbele lor si cel mai important sa nu te lovesti de aceste vorbe...incerca o relatia si o sa vezi rezultatele. nu esti prima care este in situatia asta si au iesit la capat daca a existat iubire. Succes si felicitari daca o sa ai o relatie cu respectivu

| Alexandra_Ghioculescu_1996 a răspuns:

Stai linistita, daca face cineva misto de tine nu il baga in seama. si eu am stat cu un tip mai mic decat mine si a fost minunat. deci nu mai sta pe ganduri