| roxroroxana a întrebat:

mie putin rusine. dar sper sa ma ajutati. in timpul actului sexual ma ustura pe langa vagin si apoi, dupa actul sexual cand urinez prima data, la fel, ma ustura foarte tare. prietenul meu nu isi da jos parul pubian. poate fi din cauza asta? sau dc? va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e din cauza asta. E din cauza ca ai tu o infectie genitala. Du-te repede la ginecologul tau pentru analize. Intrerupeti deocamdata activitatea sexuala, pana aflati ce infectie ai.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate esti micutathinking ori ai o infectie urinara...fa o analiza la urina ori un control medical.
O seara bunahappy

| Azµre a răspuns:

Ai o infecție fie cu o bacterie fie cu o ciupercă, mergi fă un test de secreție.

| intelboss a răspuns:

Nu are nici o legatura parul dupa parerea mea... poate nu esti destul de lubrifiata acolo jos poate prietenul poate o are cam maricica pentru tine si te fortezi nu stiu