| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o mica problema si as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi, deci sa incep asa, eu stau la sat (la țara sa zic asa) si cunosc o femeie din acest sat(are in jur de vreo 35-40 de ani) cu care am inceput sa vorbesc de vreo 1 an cam asa, e putin mai nebunatica asa adica face multe glume da la nevoie e foarte serioasa si eu mai in gluma mai in serios i-am propus sa facem sex si mi-a aprobat spunandu-mi ca asta o sa fie cadoul meu la 18 ani(fac 18 ani la vara), ei bine problema mea este ca am un penis cam mic(aproape 12 cm in stare erecta si sunt si virgin) imi puteti spune daca o sa reusesc sa o satisfac sau o sa ma fac de ras, sincer imi doresc mult sa o fac cu ea da mie jena ca o sa ma ia in ras, astept niste sfaturi, dau funda?

25 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ai 18 ani si esti virgin, puteai sa o ai si de un metru ca n-o sa fii un zeu al sexului de la prima incercare, o sa dureze cativa ani de practica pana o sa poti sune ca stii ce faci.

Nu te mai gandi atata la asta si doar bucura-te de moment. Din moment ce isi cauta tipi de 18 ani nu e ca si cum are multe alternative.

| mihai69 a răspuns:

De ce te-ar lua în râs?
Și ce, nu ai și limbă și vreo 10 degete? Fii pe pace, dacă știi ce să faci, o să meargă pe pereți ca musca din cauza plăcerii.

| Emilian65 a răspuns:

Încearcă sa faci sex cu ea și vezi cum reactioneza. Dacă nu zice nimic înseamnă ca a fost mulțumită de prestatia ta

| siriusblack98 a răspuns:

Uff, greu cu o milfă dacă ești virgin și mai ai și un penis mic rolling on the floor Dar totuși mari așteptări îți garantez că nu are de la tine la 18 anișori. Adică de virgin știe sigur că ești. Astea își dau seama imediat numai dacă se uită la tine câteva secunde. Oricum pentru ea nu reprezinți decât o distracție și poate ceva "nou". Nu cred că penisul mic o să-i spulbere speranțele mari pe care oricum nu le are de la tine.

| Adi02107 a răspuns (pentru siriusblack98):

Ok, si tu ce sfaturi ai putea sa imi dai in privinta asta ce ar trebui sa fac? Banuiesc ca tu ai mai multa experienta?

| Adi02107 a răspuns (pentru Adi02107):

Mentionez ca are si familie, vorbim pe ascuns, si e exact cum ai spus tu vrea doar ceva nou si pe scurta durata, si eu vreau tot acelasi lucru si sunt ca nebun dupa ea?‍♂️

| TLF92 a răspuns (pentru Adi02107):

Daca are familie si copil eu zic totusi, sfatul meu, sa iti vezi de ale tale, daca nu vrei intr-un final sa ajungi cu ochii vineti si cu picioare rupte acasa la parintii tai happy foarte usor te poate manipula, treaba ta

| siriusblack98 a răspuns (pentru Adi02107):

Să o faci oricum și să nu te mai gândești la ce s-ar putea întâmpla rău.

| TLF92 a răspuns (pentru siriusblack98):

Vede el cum face fata la nas spart si oase rupte dupabig grin, important e momentul laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te lua după ăștia, deoarece, pentru că, tu i-ai făcut o impresie buna și așa va rămâne neschimbată și după sex, 100% nu o sa te faci de ras că o ai de 12 cm.100% te vei face de râs daca nu vei fi la fel ca pe net ci vei fi o mămăligă ...nu contează câți ani are și ce statut are, e om ..la fel că tine! Trebuie sa ai încredere în tine și în ceea ce poți și să fi un băiat ok până la capăt și îți garantez eu că niciuna nu îți va face plângeri legat de mărime. Niciodată să nu te simți inferior nimănui pe lumea asta.fa în așa fel sa își facă o părere și mai buna despre tine, respectate daca vrei sa fi respectat.

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum o sa ramana profund dezamagit de ce o sa vada laughing)), femeia aia are 40 nu 25-30 LOL

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Nu contează dacă te referi la mărime daca femeie aia e educată și cu caracter ...nu sunt toate trase la indigo unele sunt impresionate de caracterul omului... oricum am citit mesajele,macar se va simți și el bine macar o data.dar nu îl va ajuta cu mare lucru, trebuie mult sa lucreze la dezvoltarea lui personală, sa aibă încredere în el și să nu se simtă inferior din cauza acestui aspect. Sunt mulți in locul lui care au familii și copii.
Daca femeia aia e altfel decât am spus eu și se va completa aiurea cu el posibil să rămână cu o semi trauma, aici nu vorbim despre asta nici nu mă interesează pe mine... daca nu e carismatic znu are personalitate atunci e o problema serioasa rău, la asta trebuie el sa se gândească.

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol, eu ma refeream la femeia aia, adica gen daca viseaza ca ce vede la una de 25-30 o sa vada la aia mai bine isi pune pofta in cui, pe romaneste nu stiu daca i se scoala asa repede, mie unu la una neatractiva si trecuta de 40 nu mi s-ar indura sa stea teava

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Am văzut multe femei mai frumoase ca astea de 20 așa că nu e o regulă, oricum poola nu știe cartewinking

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

E inconstient oricum, parerea mea ca nu stie in ce se baga, daca era una divortata fara obligatii, intr-adevar era o paine de mancat, nu avea de pierdut niciunul, in cazul de fata se joaca cu focul, in femei NU TREBUIE SA AI INCREDERE NICIODATA

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

E treaba lui asta nu a noastră, nu ne privește pe noi consecințele.

| TLF92 a răspuns:

Daca are plozi si barbatul e plecat la munca in strainatate cu atat e indicat sa i-o tragi, oricum 12 e mic in ***, cel putin 16-18 si gros sa faci treaba happy eu am patit ceva de genul tot pe la tara dar nu puteam sa fiu atat de dement stiind ca aia are copii si barbaso nu e prezent in viata ei happy era un avantaj daca o aveai mare intr-adevar dar nu cred ca o sa tina happy astea din sat sunt NESATULE in *** si dornice de *** nu de 12 cm lol

| TLF92 a răspuns:

Te expui unui risc inutil, gandeste-te doar ca ea e constienta ca nu ai sa o satisfaci si cu 20 de cm fiind pentru prima data o sa intampini probleme ( asta nu iti da semne de intrebare ca e ceva dubios ) nu se intelege ce vrei sa spui prin familie -> daca e maritata sau nu... eu am patit acum cativa ani cu o tipa 25-26 de ani prin cineva cand veneam pe la respectivi si imi batea apropouri cu tenta sexuala mai de fiecare data si era singura si eu de idiot ce am fost nu i-am propus s-o f u t apoi in maxim un an s-a maritat si are copii... si acum regret! dar la tine e pe RISC, tu faci ce vrei

| NarcisIfrim a răspuns:

Scopul tau nu e sa te intrebi daca o sa o satisfaci sau nu.Nu a satifacut-o barbatul ei, care e om in toata firea, dar tu un pustan.
Scopul ei e sa vada ceva nou, tine minte ca femeia nu face sex ca se excita ca te-a vazut, face daca simte ceva pentru persoana de sex opus.Deci tu esti bine de sentimente.
Tu distreaza-te, simte-te bine si gata.Nu iti fa filme, pentru ca nici ia nu isi face daca o sa iti placa, ci doar pentru a cunoste ceva nou si gata se intoarce la ale ei.

| Cosimo11 a răspuns:

Bravo Man?

| MrCoasAlex a răspuns:

Coaie, *** n are umeri, dacă nu ești tu o sa fie altulwinking nu ești sigur de ea pune-i să-ți dea poza cu ea dezbracata

| MrCoasAlex a răspuns:

Coaie, p""" n are umeri, dacă nu ești tu o sa fie altulwinking nu ești sigur de ea pune-i să-ți dea poza cu ea dezbracata

| Adi02107 a răspuns:

Frate nu suntem chiar vecini, femeia are familie, vorbim mai mult pe ascuns, si mi-a acceptat propunerea, doar ca sunt nebun dupa ea si o vreau macar odata, ajuta-ma te rog cu niste sfaturi ce ar trebui sa ii fac cand va fi momentul actului, ca sa nu imi fie mie jena si sa se simta si ea cat de cat bine

| Macra_Raul_1995 a răspuns:

Sugerez sa mi-l sugi

| Wwandreeabiancaww a răspuns:

Nu crezi ca ea a spus la mișto?